Skocz do zawartości

Nakaz zaplaty


Gość Marlena

Polecane posty

Dzień dobry

Dostałam wczoraj pisano z nakazem zapłaty z esadu w Lublinie 

Doliczone zostały mi kosztu postępowania sądowego w wysokości 600 zł ( kwota przed kosztami rządowymi to 1100)

Uzgodnilam z firmą creditexpress, że będę wplacala raty zgodnie z harmonogramem, tak.i robię.  Jedna i tak sprawę skierowali do sądu..  tetaz muszę opłacić koszty sądowe..Czy mogę wnieść sprzeciw do sądu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2020 o 14:51, Gość Marlena napisał:

Dzień dobry

Dostałam wczoraj pisano z nakazem zapłaty z esadu w Lublinie 

Doliczone zostały mi kosztu postępowania sądowego w wysokości 600 zł ( kwota przed kosztami rządowymi to 1100)

Uzgodnilam z firmą creditexpress, że będę wplacala raty zgodnie z harmonogramem, tak.i robię.  Jedna i tak sprawę skierowali do sądu..  tetaz muszę opłacić koszty sądowe..Czy mogę wnieść sprzeciw do sądu?

Oczywiście możemy Pani pomóc. Prosimy jedynie pamiętać, że na skuteczne złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty mamy tylko 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia otrzymania przez Panią przesyłki sądowej.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...