Skocz do zawartości

Sprawa o podział majątku po rozwodzie nie jestem w stanie udowodnić mojego wkladu-jedzenie codziennie, wyjazdy męża do pracy za za granicę i inne.kolejna sprawa w sądzie 06.07.20 nie chce tam być zmarł mój tato nie mam sił na spory


Gość Katarzyna

Polecane posty

Gość Katarzyna

Rozwiodlam się z byłym mężem 7 lat temu, mieliśmy wspólny dom warty170 tys zakupiony z pieniedziedzy -zakupionego mieszkania rodziców za 30 tys byłego przed małżeństwem-o podniesionym standardzie przez nas jesta walka ale ja chce zastosować moja ma ma jak jego rodzice włożyli w .mieszkanie  po 30 tyś nie odzyskają 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Rozwiodlam się z byłym mężem 7 lat temu, mieliśmy wspólny dom warty170 tys zakupiony z pieniedziedzy -zakupionego mieszkania rodziców za 30 tys byłego przed małżeństwem-o podniesionym standardzie przez nas jesta walka ale ja chce zastosować moja ma ma jak jego rodzice włożyli w .mieszkanie  po 30 tyś nie odzyskają 

Pani Katarzyno, na forum nie będziemy w stanie konkretnie odpowiedzieć na zadane pytanie. A już na pewno nie rozwiążemy takiej sprawy. Takie sprawy wymagają bardzo osobistego podejścia i konkretnego rozeznania - są zazwyczaj wielowątkowe i bardziej skomplikowane pod względem faktycznym. Nasi prawnicy chętnie mogę podjąć się analizy Pani sprawy.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...