Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarzyna

Komornik

Polecane posty

Gość Katarzyna

Splacilam dlug u komornika meza(teraz juz  bylego meza)on ma komornika za alimenty i dowiedzialam sie ze bedzie ciezko odzyskac od niego pieniadze ktore splacilam za niego.comoge zrobic w tej sytuacji?jak moge odzyskac pieniadze 3100zl.

3 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

Splacilam dlug u komornika meza(teraz juz  bylego meza)on ma komornika za alimenty i dowiedzialam sie ze bedzie ciezko odzyskac od niego pieniadze ktore splacilam za niego.comoge zrobic w tej sytuacji?jak moge odzyskac pieniadze 3100zl.

Czy może Pani napisać więcej? Dlaczego Pani spłacała to zadłużenie? Czy jest jakaś umowa pomiędzy Panią a byłym mężem co do kwestii rozliczenia tej kwoty? Albo chociaż czy mąż wyraził w sposób oczywisty zgodę w formie pisemnej na spłatę przez Panią jego zadłużenia?

Gość Katarzyna

Wtedy jeszcze bylismy małżeństwem.maz wziol chwilowke w 2009 roku 1000zl a ja bylam poreczycielem.teraz bylyaz ma komornika za alimenty i mi komornik siadl na pensje.

Dnia 26.06.2020 o 16:07, Gość Katarzyna napisał:

Wtedy jeszcze bylismy małżeństwem.maz wziol chwilowke w 2009 roku 1000zl a ja bylam poreczycielem.teraz bylyaz ma komornika za alimenty i mi komornik siadl na pensje.

Być może będziemy w stanie Pani pomóc. Zależy to jednak od tego, czy w trakcie postępowania sądowego nie doszło do naruszenia istotnych przepisów proceduralnych. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość monika

Witam,

Czy komornik może zabrać wczasy pod gruszą? Jak temu zapobiec? Proszę o poradę.

16 godzin temu, Gość monika napisał:

Witam,

Czy komornik może zabrać wczasy pod gruszą? Jak temu zapobiec? Proszę o poradę.

Tak, komornik uprawniony jest do zajęcia tego świadczenia. Pytanie jednak: czy egzekucja prowadzona jest zgodnie z przepisami? Nasi prawnicy chętnie przeanalizują Pani sytuację i ustalą, czy w sprawie jeszcze na etapie postępowania sądowego nie doszło do uchybień proceduralnych. Gdyby tak było, to egzekucja jest do umorzenia, a końcowo można nawet odzyskać zabrane dotychczas przez komornika środki.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Gość Jagoda

Komornik potrącił mi z konta środki, których nie wolno zająć (gratyfikacja urlopowa jest tak jak 500 + nie wolno tego ruszać). Proszę o pomoc co mam zrobić by odzyskać środki.

7 minut temu, Gość Jagoda napisał:

Komornik potrącił mi z konta środki, których nie wolno zająć (gratyfikacja urlopowa jest tak jak 500 + nie wolno tego ruszać). Proszę o pomoc co mam zrobić by odzyskać środki.

Pani Jagodo, przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy komornik w ogóle może prowadzić egzekucję wobec Pani osoby. Nasi prawnicy chętnie w tym pomogą. Zapraszamy do kontaktu.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...