Skocz do zawartości

Komornik


Gość Katarzyna

Polecane posty

Gość Katarzyna

Splacilam dlug u komornika meza(teraz juz  bylego meza)on ma komornika za alimenty i dowiedzialam sie ze bedzie ciezko odzyskac od niego pieniadze ktore splacilam za niego.comoge zrobic w tej sytuacji?jak moge odzyskac pieniadze 3100zl.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

Splacilam dlug u komornika meza(teraz juz  bylego meza)on ma komornika za alimenty i dowiedzialam sie ze bedzie ciezko odzyskac od niego pieniadze ktore splacilam za niego.comoge zrobic w tej sytuacji?jak moge odzyskac pieniadze 3100zl.

 

Czy może Pani napisać więcej? Dlaczego Pani spłacała to zadłużenie? Czy jest jakaś umowa pomiędzy Panią a byłym mężem co do kwestii rozliczenia tej kwoty? Albo chociaż czy mąż wyraził w sposób oczywisty zgodę w formie pisemnej na spłatę przez Panią jego zadłużenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Wtedy jeszcze bylismy małżeństwem.maz wziol chwilowke w 2009 roku 1000zl a ja bylam poreczycielem.teraz bylyaz ma komornika za alimenty i mi komornik siadl na pensje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2020 o 16:07, Gość Katarzyna napisał:

Wtedy jeszcze bylismy małżeństwem.maz wziol chwilowke w 2009 roku 1000zl a ja bylam poreczycielem.teraz bylyaz ma komornika za alimenty i mi komornik siadl na pensje.

Być może będziemy w stanie Pani pomóc. Zależy to jednak od tego, czy w trakcie postępowania sądowego nie doszło do naruszenia istotnych przepisów proceduralnych. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość monika napisał:

Witam,

Czy komornik może zabrać wczasy pod gruszą? Jak temu zapobiec? Proszę o poradę.

 

Tak, komornik uprawniony jest do zajęcia tego świadczenia. Pytanie jednak: czy egzekucja prowadzona jest zgodnie z przepisami? Nasi prawnicy chętnie przeanalizują Pani sytuację i ustalą, czy w sprawie jeszcze na etapie postępowania sądowego nie doszło do uchybień proceduralnych. Gdyby tak było, to egzekucja jest do umorzenia, a końcowo można nawet odzyskać zabrane dotychczas przez komornika środki.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jagoda

Komornik potrącił mi z konta środki, których nie wolno zająć (gratyfikacja urlopowa jest tak jak 500 + nie wolno tego ruszać). Proszę o pomoc co mam zrobić by odzyskać środki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Jagoda napisał:

Komornik potrącił mi z konta środki, których nie wolno zająć (gratyfikacja urlopowa jest tak jak 500 + nie wolno tego ruszać). Proszę o pomoc co mam zrobić by odzyskać środki.

Pani Jagodo, przede wszystkim trzeba sprawdzić, czy komornik w ogóle może prowadzić egzekucję wobec Pani osoby. Nasi prawnicy chętnie w tym pomogą. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...