Skocz do zawartości

Kredyt frankowy w mBanku. Jak odfrankowić kredyt za nieduże pieniądze?


Gość Witkacy

Polecane posty

W 2008 roku wziąłem kredyt we franku na mieszkanie w Warszawie. Dalej płacę, ale już coraz mocniej zastanawiam się nad tym, żeby iść z falą nowej mody na procesy frankowe i coś ugrać dla siebie.

Jednak problemem są kancelarie frankowe, które chcą olbrzymich pieniędzy na start. Wynik oczywiście niepewny a zapłacić w najtańszej kancelarii musiałbym na dzień dobry ponad 11 tysięcy. Do tego inne koszty jak np opłatą od pozwu i później koszty prowadzenia sprawy. W razie przegranej, która przecież jest też możliwa, byłbym do tyłu o kilkadziesiąt tysięcy. Dlatego poszukuję kogoś, kto mi załatwi sprawę, ale w rozsądnych pieniądzach. Jestem w stanie zapłaci maks 10 tysięcy, ale nie więcej. Uważam, że jak ktoś na codzień zajmuje się takimi sprawami to dla niego to wszystko nie jest aż takie trudne i nie musi poświęcać na taką sprawę wielu miesięcy pracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Witkacy napisał:

W 2008 roku wziąłem kredyt we franku na mieszkanie w Warszawie. Dalej płacę, ale już coraz mocniej zastanawiam się nad tym, żeby iść z falą nowej mody na procesy frankowe i coś ugrać dla siebie.

Jednak problemem są kancelarie frankowe, które chcą olbrzymich pieniędzy na start. Wynik oczywiście niepewny a zapłacić w najtańszej kancelarii musiałbym na dzień dobry ponad 11 tysięcy. Do tego inne koszty jak np opłatą od pozwu i później koszty prowadzenia sprawy. W razie przegranej, która przecież jest też możliwa, byłbym do tyłu o kilkadziesiąt tysięcy. Dlatego poszukuję kogoś, kto mi załatwi sprawę, ale w rozsądnych pieniądzach. Jestem w stanie zapłaci maks 10 tysięcy, ale nie więcej. Uważam, że jak ktoś na codzień zajmuje się takimi sprawami to dla niego to wszystko nie jest aż takie trudne i nie musi poświęcać na taką sprawę wielu miesięcy pracy.

W naszej Kancelarii EUROLEGE pomagamy osobom, które chciałyby pozwać bank w zakresie kredytów frankowych. Doprowadzamy do odfrankowienia kredytów, jak również do unieważnienia całej umowy kredytowej. Wszystko zależy jednak od okoliczności danej sprawy. Wiemy, że kwoty proponowane na rynku w zakresie spraw frankowych bywają bardzo wysokie. Spotykane wynagrodzenia "na start" w wysokości kilkunastu tysięcy złotych są właściwie najczęstsze. U nas kwota wynagrodzenia wynosi 1% kwoty kredytu pozostałego do spłaty, nie mniej jednak niż 2.500 zł + koszty dojazdu na rozprawę. Mamy świetnych prawników współpracujących z Kancelarią w sprawach frankowych. Dzięki wnikliwej specjalizacji nakład pracy przekładamy na trudność w sprawie.

Więcej na temat dotyczący wynagrodzeń za sprawy frankowe znajdzie Pan w tym artykule na portalu WPROST: https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10338053/frankowiczu-nie-przeplacaj-pozew-frankowy-nie-tak-skomplikowany-i-drogi-jak-sie-wydaje.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...