Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania20

Spłacone zadłużenie

Polecane posty

Witam w 2017 roku spłaciłam całe zadłużenie u komorniaka na kwotę 27 tysięcy dostałam pismo o zakończeniu postępowania i 1.80 zwrotu. Dzisiaj inny komornik zajmuje mi wynagrodzenie na kwotę 530 zł w tej samej sprawie. Co mogę z tym zrobić nowy komornik twoerdzi że muszę wpłacić tą kwotę a. 

13 minut temu, Ania20 napisał:

Witam w 2017 roku spłaciłam całe zadłużenie u komorniaka na kwotę 27 tysięcy dostałam pismo o zakończeniu postępowania i 1.80 zwrotu. Dzisiaj inny komornik zajmuje mi wynagrodzenie na kwotę 530 zł w tej samej sprawie. Co mogę z tym zrobić nowy komornik twoerdzi że muszę wpłacić tą kwotę a. 

Faktycznie sprawa jest co najmniej dziwna. Być może w grę mogą wchodzić jakieś kwoty zaległych opłat komorniczych, które nie zostały rozliczone? Nie można też tracić z pola widzenia możliwości wzruszenia tytułu wykonawczego stanowiącego podstawę egzekucji w przeszłości. Gdyby został on wydany w warunkach naruszenia procedur na etapie sądowym moglibyśmy nawet odzyskać wpłacone do komornika pieniądze. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...