Skocz do zawartości

Profi credit

Polecane posty

Gość Kasia

Witam. Mam zaciagnieta pożyczkę w profi credit. Niestety nie jestem w stanie spłacać dalej rat. Z ostatnią spóźniam się już 3 tyg. Pani, która do mnie dzwoniła z ich windykacji dała mi czas do jutra na wpłate, jeśli nie, wypowiedzą mi umowe. Co robić jeśli już to zrobia? Czekać na sąd? 

Całkowita kwota pożyczki 11.000                      Całk. kwota do zapłaty 25.524                            

Wpłaciłam im już 26 rat, czyli 18.434, do spłaty zostało ok. 7000. Proszę o pomoc

7 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Witam. Mam zaciagnieta pożyczkę w profi credit. Niestety nie jestem w stanie spłacać dalej rat. Z ostatnią spóźniam się już 3 tyg. Pani, która do mnie dzwoniła z ich windykacji dała mi czas do jutra na wpłate, jeśli nie, wypowiedzą mi umowe. Co robić jeśli już to zrobia? Czekać na sąd? 

Całkowita kwota pożyczki 11.000                      Całk. kwota do zapłaty 25.524                            

Wpłaciłam im już 26 rat, czyli 18.434, do spłaty zostało ok. 7000. Proszę o pomoc

Pani Kasiu, z naszego doświadczenia wynika, że kwoty powyżej pożyczonego kapitału i ewentualnie odsetek mogą być nienależne. Wynika to z faktu stosowania w tego rodzaju umowach pożyczek licznych klauzul niedozwolonych, jak chociażby wysokiej kwoty składki ubezpieczeniowej, która faktycznie jest w przeważającej części ukrytą formą pozaodsetkowych kosztów kredytu konsumenckiego.

Sprawa sądowa w takiej sytuacji wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Będzie można przestawić sądowi swoją wizję i pokazać, że zastosowane przepisy w umowie pożyczki naruszają Pani prawa jako konsumenta.

Mieliśmy do czynienia w sądzie z firmą Profi Credit wiele razy. Wygrane procesy możemy liczyć w ilościach większych niż 100 🙂

Część wyroków w naszych sprawach znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Jeśli sprawa trafi do sądu to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Nasi prawnicy już od wielu lat pomagają osobom pozwanym do sądów przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Kasia

Przeszło mi ostatnio nawet przez myśl, żeby do nich napisać prośbę o rozłożenie reszty długu na dłuższy okres ale z mniejszą tatą, choć ta pani z którą rozmawiałam powiedziala, że u nich nie ma możliwości restrukturyzacji. Ale na szczęście poczytałam tutaj trochę wątków i znalazłam wpis, że takim pismem mogłabym sobie zaszkodzić.

W takim razie powiem dziś tej kobiecie, żeby wypowiedzieli umowę. Do sądu pewnie trochę trzeba będzie poczekac, bo pewnie windykatorzy będą chcieli mimo wszystko spłaty. 

Dziękuję bardzo za radę. Jeśli coś ruszy do przodu na pewno do Was napiszę 😊

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...