Skocz do zawartości

Pozew frankowy przeciwko Bankowi Millenium


Gość Brutal

Polecane posty

Gość Brutal

Postanowiłem zapytać się jeszcze tutaj na forum. Mam kredyt we franku szwajcarskim w Banku Millenium. Byłem już u wielu kancelarii frankowych i słyszę tylko, że 10 tysięcy na początek. A potem to się zobaczy. Chore ceny więc dalej szukam pomocy. Wiem generalnie, że u mnie można załatwić temat, ale technicznie nie potrafię napisać pozwu. Macie jakieś sprawdzone i niedrogie kancelarie od franków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2020 o 20:14, Gość Brutal napisał:

Postanowiłem zapytać się jeszcze tutaj na forum. Mam kredyt we franku szwajcarskim w Banku Millenium. Byłem już u wielu kancelarii frankowych i słyszę tylko, że 10 tysięcy na początek. A potem to się zobaczy. Chore ceny więc dalej szukam pomocy. Wiem generalnie, że u mnie można załatwić temat, ale technicznie nie potrafię napisać pozwu. Macie jakieś sprawdzone i niedrogie kancelarie od franków?

Szanowny Panie, nasza Kancelaria EUROLEGE zajmuje się również sprawami dotyczącymi sporów sądowych z bankami na płaszczyźnie kredytów frankowych. Chętnie Panu pomożemy w tej sprawie. U nas wynagrodzenie za prowadzoną sprawę wynosi 1% wartości kredytu, ale nie mniej niż 2.500 zł. Ceny są bardzo konkurencyjne. Wychodzimy z założenia, że kwota jaką płaci klient jest adekwatna do nakładu pracy jaki trzeba ponieść w poprowadzeniu sprawy frankowej.

Zapraszamy do kontaktu. Wówczas będziemy mogli udzielić Panu więcej informacji. Chętnie przeanalizujemy dokumentację w sprawie. Zachęcamy również do zapoznania się z ciekawym artykułem dostępnym tutaj: https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10338053/frankowiczu-nie-przeplacaj-pozew-frankowy-nie-tak-skomplikowany-i-drogi-jak-sie-wydaje.html

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...