Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Brutal

Pozew frankowy przeciwko Bankowi Millenium

Polecane posty

Gość Brutal

Postanowiłem zapytać się jeszcze tutaj na forum. Mam kredyt we franku szwajcarskim w Banku Millenium. Byłem już u wielu kancelarii frankowych i słyszę tylko, że 10 tysięcy na początek. A potem to się zobaczy. Chore ceny więc dalej szukam pomocy. Wiem generalnie, że u mnie można załatwić temat, ale technicznie nie potrafię napisać pozwu. Macie jakieś sprawdzone i niedrogie kancelarie od franków?

Dnia 11.07.2020 o 20:14, Gość Brutal napisał:

Postanowiłem zapytać się jeszcze tutaj na forum. Mam kredyt we franku szwajcarskim w Banku Millenium. Byłem już u wielu kancelarii frankowych i słyszę tylko, że 10 tysięcy na początek. A potem to się zobaczy. Chore ceny więc dalej szukam pomocy. Wiem generalnie, że u mnie można załatwić temat, ale technicznie nie potrafię napisać pozwu. Macie jakieś sprawdzone i niedrogie kancelarie od franków?

Szanowny Panie, nasza Kancelaria EUROLEGE zajmuje się również sprawami dotyczącymi sporów sądowych z bankami na płaszczyźnie kredytów frankowych. Chętnie Panu pomożemy w tej sprawie. U nas wynagrodzenie za prowadzoną sprawę wynosi 1% wartości kredytu, ale nie mniej niż 2.500 zł. Ceny są bardzo konkurencyjne. Wychodzimy z założenia, że kwota jaką płaci klient jest adekwatna do nakładu pracy jaki trzeba ponieść w poprowadzeniu sprawy frankowej.

Zapraszamy do kontaktu. Wówczas będziemy mogli udzielić Panu więcej informacji. Chętnie przeanalizujemy dokumentację w sprawie. Zachęcamy również do zapoznania się z ciekawym artykułem dostępnym tutaj: https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10338053/frankowiczu-nie-przeplacaj-pozew-frankowy-nie-tak-skomplikowany-i-drogi-jak-sie-wydaje.html

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...