Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kaśka

Nakaz zapłaty z pozwu FINANSEC SP. Z.O.O.

Polecane posty

Gość Kaśka

Dobry wieczór. Widzę, że pomaganie na forum. Ja też potrzebuje pomocy. Dostałam dzisiaj nakaz zaplaty z sądu z pozwu FINANSEC SP. Z O.O. 

Mogę liczyć, że i mi pomożecie? Nie wiem jak się za to zabrać żeby pogonić windykatora. A jestem bojowo nastawiona 🙂

Oczywiście chętnie Pani pomożemy! 🙂

Sprawy o zapłatę z powództwa banków, firm windykacyjnych oraz pożyczkowych to dla nas codzienność. Dlatego z wielką chęcią przyjrzymy się Pani sprawie i poprowadzimy ją na wszystkich etapach postępowania sądowego. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Baron

Również dostałem od nich nakaz zaplaty z sądu. Chciałbym się do was zgłosić jeszcze dzisiaj. Uzyskał pomoc? Termin na odwolanie mija w piątek.

1 godzinę temu, Gość Baron napisał:

Również dostałem od nich nakaz zaplaty z sądu. Chciałbym się do was zgłosić jeszcze dzisiaj. Uzyskał pomoc? Termin na odwolanie mija w piątek.

Jeśli termin mija w piątek to mamy niewiele czasu, ale na pewno damy radę. Nawet jeśli byłby ostatni dzień to dalibyśmy radę 🙂

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...