Skocz do zawartości

Nakaz zapłaty z pozwu FINANSEC SP. Z.O.O.


Gość Kaśka

Polecane posty

Gość Kaśka

Dobry wieczór. Widzę, że pomaganie na forum. Ja też potrzebuje pomocy. Dostałam dzisiaj nakaz zaplaty z sądu z pozwu FINANSEC SP. Z O.O. 

Mogę liczyć, że i mi pomożecie? Nie wiem jak się za to zabrać żeby pogonić windykatora. A jestem bojowo nastawiona ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chętnie Pani pomożemy! ?

Sprawy o zapłatę z powództwa banków, firm windykacyjnych oraz pożyczkowych to dla nas codzienność. Dlatego z wielką chęcią przyjrzymy się Pani sprawie i poprowadzimy ją na wszystkich etapach postępowania sądowego. Zapraszamy do kontaktu.

 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem od nich nakaz zaplaty z sądu. Chciałbym się do was zgłosić jeszcze dzisiaj. Uzyskał pomoc? Termin na odwolanie mija w piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Baron napisał:

Również dostałem od nich nakaz zaplaty z sądu. Chciałbym się do was zgłosić jeszcze dzisiaj. Uzyskał pomoc? Termin na odwolanie mija w piątek.

Jeśli termin mija w piątek to mamy niewiele czasu, ale na pewno damy radę. Nawet jeśli byłby ostatni dzień to dalibyśmy radę ?

Zapraszamy do kontaktu.

 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...