Skocz do zawartości

SMART LEASE S.A. i sądowy nakaz zapłaty z pozew z e-sądu


Gość Legocki

Polecane posty

Gość Legocki

Jak to możliwe, że bez żadnej informacji chwilowka sprzedała moje zadłużenie do firmy SMART LEASE S.A.? Właśnie wczoraj dostalem nakaz zaplaty z esadu na ponad 2 tysiące zlotych z kosztami. To co tam jest to stek bzdur, z którymi muszę walczyć. Wziąłem 1500 zł, splacilem z 1000 i teraz jeszcze tyle? Z pozwu niewiele da się zrozumieć. Taki prawniczy bełkot i nic więcej.

Wiem, że pomagacie ludziom w takich sytuacjach jak moja. Dlatego proszę was o przyjrzenie się też mojej sprawie i interwencję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami prawa cesja wierzytelności może odbyć się pomiędzy wierzycielem a osobą trzecią bez wiedzy i zgody dłużnika. Więcej na ten temat znajdzie Pan na naszym blogu w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/cesja-wierzytelnosci-windykacja/

Tyle w teorii. W praktyce widzieliśmy już wiele umów cesji, które nie były skuteczne. Dzięki temu można swobodnie wygrać proces sądowy. Trzeba jednak walczyć o swoje i składać odwołania. W tym przypadku sprzeciw od nakazu zapłaty. UWAGA! Termin na złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty wynosi zaledwie 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia otrzymania przesyłki sądowej. Jeśli nie złoży Pan sprzeciwu w terminie to wówczas nakaz zapłaty uprawomocni się i sprawa może e niedługim czasie trafić do komornika. A to oznacza same kłopoty, w tym zajęcie konta w banku czy wynagrodzenia za pracę, renty i emerytury.

Dlatego warto, a nawet trzeba się odwoływać, aby dopiero po uczciwym procesie sądowym wiedzieć, czy windykator powinien czy też nie powinien otrzymać żądanych pieniędzy.

Chętnie Panu pomożemy. W naszej Kancelarii EUROLEGE już od wielu lat pomagamy osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne, pozyczkowe, banki czy firmy telekomunikacyjne. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja że Smart Lease też mam problem sądowy. Mogę liczyć, że dokładnie interwcji? Windykator twierdzi, że jestem coś mu winien kiedy ja naprawdę wszystko splacilem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2020 o 12:12, Gość Rumcajs napisał:

Ja że Smart Lease też mam problem sądowy. Mogę liczyć, że dokładnie interwcji? Windykator twierdzi, że jestem coś mu winien kiedy ja naprawdę wszystko splacilem.

Jeśli tylko potrzebuje Pan pomocy w swojej sprawie sądowej jesteśmy zawsze otwarci na pomoc. Specjalizujemy się w sprawach sądowych właśnie przeciwko bankom, firmom pożyczkowym oraz windykacyjnym. Zapraszamy do kontaktu ?

Z firmą Smart Lease S.A. prowadziliśmy wiele procesów sądowych, które zakończyły się pełnymi sukcesami.

 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...