Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Legocki

SMART LEASE S.A. i sądowy nakaz zapłaty z pozew z e-sądu

Polecane posty

Gość Legocki

Jak to możliwe, że bez żadnej informacji chwilowka sprzedała moje zadłużenie do firmy SMART LEASE S.A.? Właśnie wczoraj dostalem nakaz zaplaty z esadu na ponad 2 tysiące zlotych z kosztami. To co tam jest to stek bzdur, z którymi muszę walczyć. Wziąłem 1500 zł, splacilem z 1000 i teraz jeszcze tyle? Z pozwu niewiele da się zrozumieć. Taki prawniczy bełkot i nic więcej.

Wiem, że pomagacie ludziom w takich sytuacjach jak moja. Dlatego proszę was o przyjrzenie się też mojej sprawie i interwencję. 

Zgodnie z przepisami prawa cesja wierzytelności może odbyć się pomiędzy wierzycielem a osobą trzecią bez wiedzy i zgody dłużnika. Więcej na ten temat znajdzie Pan na naszym blogu w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/cesja-wierzytelnosci-windykacja/

Tyle w teorii. W praktyce widzieliśmy już wiele umów cesji, które nie były skuteczne. Dzięki temu można swobodnie wygrać proces sądowy. Trzeba jednak walczyć o swoje i składać odwołania. W tym przypadku sprzeciw od nakazu zapłaty. UWAGA! Termin na złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty wynosi zaledwie 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia otrzymania przesyłki sądowej. Jeśli nie złoży Pan sprzeciwu w terminie to wówczas nakaz zapłaty uprawomocni się i sprawa może e niedługim czasie trafić do komornika. A to oznacza same kłopoty, w tym zajęcie konta w banku czy wynagrodzenia za pracę, renty i emerytury.

Dlatego warto, a nawet trzeba się odwoływać, aby dopiero po uczciwym procesie sądowym wiedzieć, czy windykator powinien czy też nie powinien otrzymać żądanych pieniędzy.

Chętnie Panu pomożemy. W naszej Kancelarii EUROLEGE już od wielu lat pomagamy osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne, pozyczkowe, banki czy firmy telekomunikacyjne. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...