Skocz do zawartości

BALTIC OBLIGO - pozew do sądu i nakaz zapłaty


Gość Józefa

Polecane posty

Gość Józefa

Czy mogę się jakoś odwołać od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym wydanym przez sąd rejonowy? Podobno BALTIC OBLIGO FUNDUSZ kupił jakiś mój dług. Co najlepsze to wątpię żeby on w ogóle był... 

Nie znam się na kruczkach prawnych i nie chce ryzykować przegranej przez jakieś głupie pomyłki. Oni mają radcę prawnego i czulabym się niepewnie. Mogę liczyć na pomoc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Józefa napisał:

Czy mogę się jakoś odwołać od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym wydanym przez sąd rejonowy? Podobno BALTIC OBLIGO FUNDUSZ kupił jakiś mój dług. Co najlepsze to wątpię żeby on w ogóle był... 

od wydanego nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym trzeba złożyć sprzeciw jeżeli się z tym nakazem nie zgadzamy, termin na wniesienie sprzeciwu to 14 dni od dnia odebrania nakazu zapłaty wraz z pozwem i załącznikami, nakaz został wydany przez SR więc sprzeciw napisać trzeba i wnieś zarzuty w oparciu o dokumenty jakie powód dostarczył do sądu, tak więc wizyta w sądzie rejonowym i porobienie fotokopii dokumentom obowiązkowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2020 o 16:37, Gość Józefa napisał:

Czy mogę się jakoś odwołać od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym wydanym przez sąd rejonowy? Podobno BALTIC OBLIGO FUNDUSZ kupił jakiś mój dług. Co najlepsze to wątpię żeby on w ogóle był... 

Nie znam się na kruczkach prawnych i nie chce ryzykować przegranej przez jakieś głupie pomyłki. Oni mają radcę prawnego i czulabym się niepewnie. Mogę liczyć na pomoc?

Pani Józefo, jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości czy to co istnienia zadłużenia albo jego wysokości to zawsze trzeba się odwoływać. My nawet twierdzimy, że odwoływać trzeba się od każdego orzeczenia sądowego, aby sprawdzić czy to poprzednie nie jest obarczone jakimiś błędami. Wszak sędzia czy referendarz też człowiek i popełnia błędy.

Nasi prawnicy chętnie Pani pomogą w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty i poprowadzą sprawę dalej przez cały proces. Mamy znaczące doświadczenia w obronie osób pozwanych przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Część z naszych sukcesów znajdzie Pani w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zapraszamy do kontaktu. I prosimy pamiętać, że na skuteczne działanie mamy tylko 2 tygodnie od odbioru przez Panią nakazu zapłaty. Termin liczy się od dnia, w którym odebrała Pania przesyłkę sądową.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...