Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Basia

Wezwanie do zapłaty z sądu. Pomóżcie mi się odwołać!

Polecane posty

Gość Basia

Zapomniałam, że jutro mija mi termin na odpowiedź na wezwanie do zapłaty z sądu. Dostałam je we wtorek 2 tygodnie temu i całkowicie o nim zapomniałam. To wezwanie zatytułowane jest nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym. Pochodzi z sądu rejonowego w Krośnie. Proszę Was serdecznie o pomoc. Na forum trafiłam przypadkiem po wpisaniu forum dla zadłużonych. Widzę, że pomagacie. Też proszę o pomoc. Szybką pomoc.

1 godzinę temu, Gość Basia napisał:

Zapomniałam, że jutro mija mi termin na odpowiedź na wezwanie do zapłaty z sądu. Dostałam je we wtorek 2 tygodnie temu i całkowicie o nim zapomniałam. To wezwanie zatytułowane jest nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym. Pochodzi z sądu rejonowego w Krośnie. Proszę Was serdecznie o pomoc. Na forum trafiłam przypadkiem po wpisaniu forum dla zadłużonych. Widzę, że pomagacie. Też proszę o pomoc. Szybką pomoc.

Pani Basiu, czasu mamy niewiele, ale spokojnie damy radę 🙂 Nasi prawnicy są dostępni już dzisiaj do Pani dyspozycji. Im szybciej nawiążemy kontakt tym lepiej. Będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie środka odwoławczego do sądu. Prosimy pamiętać, że czas działa na Pani niekorzyść.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...