Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Repeleum

Czy komornik może zająć konto bankowe bez powiadomienia?

Polecane posty

Gość Repeleum

Mam krótkie pytanie. Czy komornik sądowy może sobie ot tak zająć konto bankowe bez powiadomienia osoby zasłużonej? Mi wczoraj właśnie zajął w Alior Banku i nie wiem o co chodzi. Bank rozłożył ręce i mam teraz zablokowane pieniądze.

1 godzinę temu, Gość Repeleum napisał:

Mam krótkie pytanie. Czy komornik sądowy może sobie ot tak zająć konto bankowe bez powiadomienia osoby zasłużonej? Mi wczoraj właśnie zajął w Alior Banku i nie wiem o co chodzi. Bank rozłożył ręce i mam teraz zablokowane pieniądze.

Tak, komornik zajmuje konto bankowe osoby zadłużonej bez żadnego wcześniejszego powiadomienia. Osoba zadłużona dowiaduje się zazwyczaj o tym fakcie dopiero kiedy chce wypłacić pieniądze z bankomatu albo zapłacić za zakupy kartą. Komornik jednak nie może zająć wszystkich kwot znajdujących się na rachunku bankowym. Ograniczają go limity, które ma obowiązek przestrzegać bank prowadzący Pana rachunek. Więcej znajdzie Pan tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/pensji-moze-zabrac-komornik-2018-r/

Trzeba jednak w tym momencie ustalić, czy egzekucja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawa. Przede wszystkim trzeba ustalić czy wydany tytuł wykonawczy nie jest obarczony wadami prawnymi, jakich wcale nie jest mało. Nasi prawnicy chętnie przyjrzą się sprawie. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...