Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MarianTradycyjny

Pożyczka w zaliczka.pl i nakaz zaplaty oraz pozew z MYLEX B.V. - Holandia

Polecane posty

Gość MarianTradycyjny

Brałem kilka miesięcy temu chwilowkę na stronie zaliczka.pl i dostałem w poniedziałek nakaz zaplaty z sądu na ponad 2500 zł. W środku był też pozew. Napisane tam jest że pozywa mnie spółka z Holandii o nazwie Mylex B.V., która działa w imieniu REBBE Sp z o.o. z siedzibą w Toruniu. Macie jakieś dobre rady na nich?

1 godzinę temu, Gość MarianTradycyjny napisał:

Brałem kilka miesięcy temu chwilowkę na stronie zaliczka.pl i dostałem w poniedziałek nakaz zaplaty z sądu na ponad 2500 zł. W środku był też pozew. Napisane tam jest że pozywa mnie spółka z Holandii o nazwie Mylex B.V., która działa w imieniu REBBE Sp z o.o. z siedzibą w Toruniu. Macie jakieś dobre rady na nich?

Nie ma żadnych uniwersalnych rad poza taką, że konieczne jest złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty i wejście w spór z firmą windykacyjną w tradycyjnym modelu procesu sądowego. Dzięki temu możemy podważyć nie tylko wysokość dochodzonych kwot, ale też w ogóle zasadność pozwu. Nasi prawnicy od wielu lat pomagają osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe czy banki. Mamy dużo sukcesów na tym polu, a tutaj znajdzie Pan zaledwie ich niewielką część: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Prosimy pamiętać, że z firmą windykacyjną można wygrać w sądzie. Nasze statystyki pokazują, że 4 na 5 sprawy wygrywamy, a więc jest zdecydowanie sens się odwoływać. Warunek? Na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty pozwany ma tylko 2 tygodnie od dnia doręczenia przesyłki sądowej. Jeśli ten termin upłynie to wówczas na pomoc jest już za późno, a życie z komornikiem stanie się faktem. Nawet jeżeli... dług nigdy nie istniał.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...