Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zofia

Getin Noble Bank S.A. złożył pozew w esadzie i dostał nakaz zapłaty

Polecane posty

Gość Zofia

Dzień dobry. Mam kłopoty sądowe z Getin Noble Bank. Dostałam 3 dni temu nakaz zaplaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym na 25.587,90 zł. Oczywiście nadto odsetki i koszty procesu. Niemałe bo aż 2400 zł. Jak ja mam to wszystko teraz zapłacić? Poza tym nie wiem czy sąd czytał akta, bo ja im splacilam bardzo dużo i ta suma mnie przeraża. Boję się komornika bo mama pracę, w której mogliby krzywo patrzeć na takie rzeczy. Czy mogę prosić Was drodzy o pomoc? Zawsze radziłam sobie sama że wszystkim w życiu, ale teraz to dla mnie tak ważną sprawa, że nie mam prawa do jakiejś głupiej pomyłki.

2 godziny temu, Gość Zofia napisał:

Dzień dobry. Mam kłopoty sądowe z Getin Noble Bank. Dostałam 3 dni temu nakaz zaplaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym na 25.587,90 zł. Oczywiście nadto odsetki i koszty procesu. Niemałe bo aż 2400 zł. Jak ja mam to wszystko teraz zapłacić? Poza tym nie wiem czy sąd czytał akta, bo ja im splacilam bardzo dużo i ta suma mnie przeraża

jeżeli nie zgadzasz się z kwotą nakazu zapłaty, to masz 14 dni od odebrania nakazu na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty, sprzeciw wysyłasz do sądu który wydał nakaz czyli do Lublina.

4 godziny temu, Gość Zofia napisał:

Dzień dobry. Mam kłopoty sądowe z Getin Noble Bank. Dostałam 3 dni temu nakaz zaplaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym na 25.587,90 zł. Oczywiście nadto odsetki i koszty procesu. Niemałe bo aż 2400 zł. Jak ja mam to wszystko teraz zapłacić? Poza tym nie wiem czy sąd czytał akta, bo ja im splacilam bardzo dużo i ta suma mnie przeraża. Boję się komornika bo mama pracę, w której mogliby krzywo patrzeć na takie rzeczy. Czy mogę prosić Was drodzy o pomoc? Zawsze radziłam sobie sama że wszystkim w życiu, ale teraz to dla mnie tak ważną sprawa, że nie mam prawa do jakiejś głupiej pomyłki.

Pani Zofio, rozumiemy, że to dla Pani sprawa życiowa. Dlatego jeśli potrzebuje Pani pomocy prawnika to w naszej Kancelarii EUROLEGE zapewnimy Pani fachową pomoc i wsparcie prawne. Dzięki temu nie popełni Pani błędów formalnych, a jednocześnie zwiększy swoją szansę na uczciwy i transparentny proces dzięki specjalistycznej wiedzy doświadczonego w sprawach oddłużeniowych prawnika. Zapraszamy do kontaktu 🙂

Mamy wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych z bankami, firmami pożyczkowymi oraz windykacyjnymi. Wygrywaliśmy też z Getin Noble Bank: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrywamy-w-sadzie-z-getin-noble-bank-zobacz-jak-wygrac-sprawe-z-bankiem/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...