Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lucynia Katowice

Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny - nakaz zapłaty i pozew

Polecane posty

Gość Lucynia Katowice

Co mam zrobić jak dostałam nakaz zaplaty z pozwu Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjy FUNDUSZ Inwestycyjny Zamknięty? Coś sobie wyliczyli i sąd to teraz przyklepał bez mojego udziału. Wszystko bez żadnej rozprawy czy zadawania pytań. Nie zgodzę się na coś takiego i chcę się odwoływać do samego końca. Proszę o pomoc bo jestem bardzo zmotywowany do działania. A nakaz z pozwem dostałam wczoraj.

1 godzinę temu, Gość Lucynia Katowice napisał:

Co mam zrobić jak dostałam nakaz zaplaty z pozwu Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjy FUNDUSZ Inwestycyjny Zamknięty?

otrzymałeś nakaz zapłaty w post. upominawczym, to masz 14 dni na wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty jeżeli nie zgadzasz się z kwotą nakazu.

4 godziny temu, Gość Lucynia Katowice napisał:

Co mam zrobić jak dostałam nakaz zaplaty z pozwu Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjy FUNDUSZ Inwestycyjny Zamknięty? Coś sobie wyliczyli i sąd to teraz przyklepał bez mojego udziału. Wszystko bez żadnej rozprawy czy zadawania pytań. Nie zgodzę się na coś takiego i chcę się odwoływać do samego końca. Proszę o pomoc bo jestem bardzo zmotywowany do działania. A nakaz z pozwem dostałam wczoraj.

Jeżeli nie zgadza się Pani z roszczeniem wskazanym w nakazie zapłaty co do zasady albo co do wysokości to oczywiście należy wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Trzeba tylko pamiętać, że na taką czynność osoba pozwana ma zaledwie 2 tygodnie od odebrania przesyłki sądowej. Zachęcamy do skorzystania z pomocy prawnej w takiej sprawie, ponieważ przeciwnik w osobie Kredyt Inkaso NSFIZ jest przeciwnikiem wymagającym. W naszej Kancelarii EUROLEGE od wielu lat poagamy osobom pozwanym do sądu przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Tutaj znajdzie Pani zaledwie niewielką część z naszych sukcesów: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Więcej o sądowych nakazach zapłaty znajdzie Pani na naszej stronie internetowej w tym artykule: https://www.darmowyprawnik.eu/nakaz-zaplaty-w-postepowaniu-upominawczym-z-e-sadu-w-epu/

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie Pani pomożemy.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...