Skocz do zawartości

BNP LEASING - koronawirus i brak spłaty rat leasingu


Gość Lawpo

Polecane posty

Witam państwa. Dopadly mnie okropne problemy. Wszystko przez pandemię. Mam niewielki sklepik, który przed wszystkim dobrze prosperowal. Zajmujemy się handlem obuwiem i trochę odzieżą. Wszystko lokalnie i działało jak trzeba. Koronariwus pokrzyżował nam plany i cały biznes. Rok temu wziąłem samochód dostawczy w leasing. I oczywiście jak zaczęły się problemy, próbując ratować biznes musiałem wybrać czy zapłacić pracownikowi czy zapłacić ratę leasingu. Wybrałem to pierwsze i teraz BNP LEASING już wypowiada mi umowę i żąda zwrotu samochodu. Do tego mam im zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mam już się obawiać komornika? Samochód mogę im zwrócić bo i tak w sumie więcej stoi niż na siebie zarabia. Proszę o pomoc w sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej w sprawie możemy się spodziewać wypowiedzenia umowy leasingu, co będzie wiązało się z konieczności zwrotu auta oraz zapłaty na rzecz BNP Paribas. Przy czym trzeba pamiętać, że kwoty wskazane w treści wezwania nie muszą być prawdziwe i mogą różnić się od tych faktycznie wymagalnych. Co więcej, samo wypowiedzenie umowy leasingu może być obarczone licznymi wadami prawnymi. A to by oznaczało, że nie ma nie tylko obowiązku zapłaty, ale również zwrotu pojazdu leasingowanego.

Najpewniej BNP Leasing pozwie Pana do sądu o zapłatę. To już w dalszej kolejności. Oczywiście wtedy trzeba będzie się bronić i przeanalizować sytuację prawną. Gdyby sprawa znalazła się w sądzie to wówczas zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych z bankami, firmami windykacyjnymi i pożyczkowymi. Tutaj znajdzie Pan zaledwie niewielkie potwierdzenie naszych sukcesów: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...