Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lawpo

BNP LEASING - koronawirus i brak spłaty rat leasingu

Polecane posty

Gość Lawpo

Witam państwa. Dopadly mnie okropne problemy. Wszystko przez pandemię. Mam niewielki sklepik, który przed wszystkim dobrze prosperowal. Zajmujemy się handlem obuwiem i trochę odzieżą. Wszystko lokalnie i działało jak trzeba. Koronariwus pokrzyżował nam plany i cały biznes. Rok temu wziąłem samochód dostawczy w leasing. I oczywiście jak zaczęły się problemy, próbując ratować biznes musiałem wybrać czy zapłacić pracownikowi czy zapłacić ratę leasingu. Wybrałem to pierwsze i teraz BNP LEASING już wypowiada mi umowę i żąda zwrotu samochodu. Do tego mam im zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mam już się obawiać komornika? Samochód mogę im zwrócić bo i tak w sumie więcej stoi niż na siebie zarabia. Proszę o pomoc w sprawie.

Najpewniej w sprawie możemy się spodziewać wypowiedzenia umowy leasingu, co będzie wiązało się z konieczności zwrotu auta oraz zapłaty na rzecz BNP Paribas. Przy czym trzeba pamiętać, że kwoty wskazane w treści wezwania nie muszą być prawdziwe i mogą różnić się od tych faktycznie wymagalnych. Co więcej, samo wypowiedzenie umowy leasingu może być obarczone licznymi wadami prawnymi. A to by oznaczało, że nie ma nie tylko obowiązku zapłaty, ale również zwrotu pojazdu leasingowanego.

Najpewniej BNP Leasing pozwie Pana do sądu o zapłatę. To już w dalszej kolejności. Oczywiście wtedy trzeba będzie się bronić i przeanalizować sytuację prawną. Gdyby sprawa znalazła się w sądzie to wówczas zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych z bankami, firmami windykacyjnymi i pożyczkowymi. Tutaj znajdzie Pan zaledwie niewielkie potwierdzenie naszych sukcesów: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...