Skocz do zawartości
Gość Bajkopisarz

Lime-kredyt i nakaz zaplaty z sądu razem z w jednej kopercie z pozwem

Polecane posty

Gość Bajkopisarz

Witam państwa gorąco. Mam pewnie dla Was łatwy temat. Dla mnie jest bardzo trudny. Chodzi o to, że mam sądowy nakaz zaplaty razem z pozwem od Lime-kredyt z e-sądu. Okazuje się, że firma ta chce ode mnie 2.589,09 zł za jakiś dług. Problem w tym, że ja takich długów. O takiej wartości nie mam. Chcę się skutecznie odwołać i załatwić tą sprawę raz na zawsze. Bo do tego wszystkiego po kilka razy w tygodniu do mnie dzwonią.  Proszę o pomoc.

Dnia 24.07.2020 o 20:56, Gość Bajkopisarz napisał:

Witam państwa gorąco. Mam pewnie dla Was łatwy temat. Dla mnie jest bardzo trudny. Chodzi o to, że mam sądowy nakaz zaplaty razem z pozwem od Lime-kredyt z e-sądu. Okazuje się, że firma ta chce ode mnie 2.589,09 zł za jakiś dług. Problem w tym, że ja takich długów. O takiej wartości nie mam. Chcę się skutecznie odwołać i załatwić tą sprawę raz na zawsze. Bo do tego wszystkiego po kilka razy w tygodniu do mnie dzwonią.  Proszę o pomoc.

jeżeli nie zgadzasz się z nakazem złóż sprzeciw, sprzeciw składasz w ciągi 14 dni od odebrania nakazu, po skutecznym złożeniu sprzeciwu sprawa zostanie umorzona jeżeli pozew został złożony po 7 lutym 2020 r,

Dnia 24.07.2020 o 20:56, Gość Bajkopisarz napisał:

Jeżeli otrzymał Pan nakaz zapłaty z sądu to należy jak najszybciej złożyć od niego sprzeciw i doprowadzić do jego uchylenia. Jeżeli Pan tego nie zrobi to w sprawie może pojawić się komornik. Na złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty osoba pozwana ma zaledwie 2 tygodnie. Termin liczony jest od dnia odebrania przesyłki sądowej.

W naszej Kancelarii EUROLEGE pomagamy osobom pozwanym przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Mamy duże doświadczenie w sprawach sądowych o zapłatę, a tutaj może znaleźć Pan zaledwie część z orzeczeń w sprawach, w których reprezentowaliśmy naszych klientów: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Oczywiście zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...