Skocz do zawartości
Gość Tomasz889

Milucredit sp. z o.o. - pozew i sądowy nakaz zapłaty

Polecane posty

Gość Tomasz889

Czy mieliście już Państwo do czynienia z firmą milucredit sp. z o.o.? Złożyli przeciwko mnie pozew do sądu i dostali nakaz zaplaty na ponad 1700 zł. Nie zapłacę im tyle bo na pewno sobie coś zawyzali.  Mogę liczyć na jakiś kontakt i sprawną pomoc? Mam czas do środy i chciałbym się odwołać.

22 godziny temu, Gość Tomasz889 napisał:

Czy mieliście już Państwo do czynienia z firmą milucredit sp. z o.o.? Złożyli przeciwko mnie pozew do sądu i dostali nakaz zaplaty na ponad 1700 zł. Nie zapłacę im tyle bo na pewno sobie coś zawyzali.  Mogę liczyć na jakiś kontakt i sprawną pomoc? Mam czas do środy i chciałbym się odwołać.

nakaz wydał sąd rejonowy czy e-sąd?, jeżeli nie zgadzasz się z nakazem zapłaty wnoś sprzeciw od nakazu zapłaty,

Dnia 25.07.2020 o 11:59, Gość Tomasz889 napisał:

Oczywiście możemy Panu pomóc w złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty i reprezentacji przed sądem w całym procesie. Jeżeli ma Pan czas do środy to oznacza, że mamy jeszcze 2 dni. Nie jest to dużo, ale spokojnie się wyrobimy i Panu pomożemy 🙂

Zapraszamy do kontaktu!

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...