Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rolnik z Podlasia

Pozew i sądowy nakaz zapłaty z MiniCredit

Polecane posty

Gość Rolnik z Podlasia

Miał ktoś z was do czynienia z firmą pożyczkową MiniCredit? Ja niestety miałem i dostałem nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym z e-sądu. Chciałbym już zakończyć ten temat i zostawić wszystko za sobą, ale ta firma mi nie daje normalnie żyć. Mogę liczyć na dobrą radę albo ewentualnie pomoc żeby ich pogonić w sądzie? Koszty sobie naliczyli takie, o których nie widziałem.

16 godzin temu, Gość Rolnik z Podlasia napisał:

Miał ktoś z was do czynienia z firmą pożyczkową MiniCredit? Ja niestety miałem i dostałem nakaz zaplaty w postępowaniu upominawczym z e-sądu. Chciałbym już zakończyć ten temat i zostawić wszystko za sobą, ale ta firma mi nie daje normalnie żyć. Mogę liczyć na dobrą radę albo ewentualnie pomoc żeby ich pogonić w sądzie? Koszty sobie naliczyli takie, o których nie widziałem.

Chętnie Panu pomożemy w sporze sądowym z firmą MiniCredit Sp. z o.o. Mamy wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych z firmami pożyczkowymi, windykacyjnymi oraz bankami. Prosimy jedynie pamiętać, że na skuteczne działanie osoba pozwana ma zazwyczaj nie więcej niż 2 tygodnie liczone od dnia odebrania przesyłki sądowej. To bardzo istotny termin, ponieważ po jego upływie zazwyczaj kolejnym krokiem w sprawie jest działanie komornika, który może zająć konto bankowe, wynagrodzenie za pracę, rentę czy emeryturę.

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...