Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zbigniew

Komornik z Katowic Sebastian Bednarz

Polecane posty

Gość Zbigniew

Witam Państwa. Mam problem prawny jak chyba większość tutaj osób obecnych na forum. Problem dotyczy sprawy komorniczej prowadzonej przez Pana Sebastiana Bednarza z Katowic. Komornika sądowego. Nie wiem za co ta egzekucja. Miałem kiedyś dużo kredytów bankowych. Ale to stare dzieje. Raczej dawno przedawnione. A tutaj takie coś znienacka. Moge prosić was kochani o pomoc? Słyszałem, że można coś jeszcze zrobić jak się ma komornika na głowie.

17 godzin temu, Gość Zbigniew napisał:

Witam Państwa. Mam problem prawny jak chyba większość tutaj osób obecnych na forum. Problem dotyczy sprawy komorniczej prowadzonej przez Pana Sebastiana Bednarza z Katowic. Komornika sądowego. Nie wiem za co ta egzekucja. Miałem kiedyś dużo kredytów bankowych. Ale to stare dzieje. Raczej dawno przedawnione. A tutaj takie coś znienacka. Moge prosić was kochani o pomoc? Słyszałem, że można coś jeszcze zrobić jak się ma komornika na głowie.

Panie Zbigniewie, z tego co Pan opisuje wynika, że w Pana sprawie mógł zostać wydany nakaz zapłaty na posiedzeniu niejawnym, który z nieznanych na tą chwile przyczyn był doręczany Panu na nieprawidłowy adres. Trzeba na pewno dokonać analizy sprawy i sprawdzić wszystkie okoliczności. Jeśli jest tak jak myślimy, to będziemy w stanie wznowić postępowanie sądowe, umorzyć egzekucję i nawet odzyskać zajęte środki w toku egzekucji. Im szybciej, tym lepiej. Od wielu lat pomagamy osobom w takiej sytuacji jak Pan. Nie jest winą komornika, że prowadzi egzekucję. Wina może leżeć po stronie sądu rozpatrującego sprawę przeciwko Panu.

Zapraszamy do kontaktu. Współpracujący z nami prawnicy chętnie Panu pomogą.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...