Skocz do zawartości

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - warto brać pożyczkę na spłatę innych chwilowek?

Polecane posty

Gość Leonidas

Czy waszym zdaniem warto brać pożyczkę na spłatę wszystkich pozostałych chwilówek w Polskim Towarzystwie Pożyczkowym? Twierdzą, że ich oferta jest najlepsza na rynku. Chciałbym już mieć 1 ratę i nie musieć odbierać dziesiątków telefonów dziennie z różnych windykacji.

2 godziny temu, Gość Leonidas napisał:

Czy waszym zdaniem warto brać pożyczkę na spłatę wszystkich pozostałych chwilówek w Polskim Towarzystwie Pożyczkowym? Twierdzą, że ich oferta jest najlepsza na rynku. Chciałbym już mieć 1 ratę i nie musieć odbierać dziesiątków telefonów dziennie z różnych windykacji.

Szanowny Panie, branie kolejnej pożyczki w celu spłaty wcześniejszych pożyczek jest jednym z najgorszych rozwiązań. Pisaliśmy już na naszym blogu jakie niesie to za sobą konsekwencje i jak można starać się o inne sposoby rozwiązywania problemu: https://www.darmowyprawnik.eu/spirala-zadluzenia-i-petla-pozyczek-jak-sie-od-nich-uwolnic/

• 4 months later...

Ptp  to najgorsza firma jaką spotkałam. Niestety jakiś czas temu podpisałam cyrograf z nimi i to była najgorsza rzecz jaką  mogłam zrobić.  W moim mieście nie ma biura więc przyjeżdża do mnie Pani i odbiera przedłużenia.  Ostatnim czasem już nie płacę i czekam na windykację.  A nie płacę dlatego, że zmadrzałam. Pani wmawia mi, że jeśli podpisuje umowę poza biurem to nie dostanę swojej kopii umowy bo rzekomo system generuje ją po czasie. Od kilku miesięcy proszę się żeby dostać tą umowę niestety osoba ta jest głucha na moje prośby.  Potrafi tylko grozić itp. A najlepsze jest to , że już naliczyli  mi jakieś kary  za nie płacenie. Proszę o pomoc.  Nie wiem co robić dalej .

17 godzin temu, pina napisał:

Ptp  to najgorsza firma jaką spotkałam. Niestety jakiś czas temu podpisałam cyrograf z nimi i to była najgorsza rzecz jaką  mogłam zrobić.  W moim mieście nie ma biura więc przyjeżdża do mnie Pani i odbiera przedłużenia.  Ostatnim czasem już nie płacę i czekam na windykację.  A nie płacę dlatego, że zmadrzałam. Pani wmawia mi, że jeśli podpisuje umowę poza biurem to nie dostanę swojej kopii umowy bo rzekomo system generuje ją po czasie. Od kilku miesięcy proszę się żeby dostać tą umowę niestety osoba ta jest głucha na moje prośby.  Potrafi tylko grozić itp. A najlepsze jest to , że już naliczyli  mi jakieś kary  za nie płacenie. Proszę o pomoc.  Nie wiem co robić dalej .

Chętnie Pani pomożemy w sprawie z PTP 🙂 

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...