Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zadłużona z Warszawy

Monedo Now - windykacja długów

Polecane posty

Gość Zadłużona z Warszawy

Brałam kilka miesięcy temu pożyczkę w Monedo Now. I niestety nie wszystko poszło jak myślałam. Teraz już mi wypowiedzieli umowę i straszą, że sprzedadzą dług i będę miała komornika. Boję się, bo teraz szukam pracy i jak znajdę to pewnie mnie wyrzucą jak za chwilę komornik wejdzie na wypłatę. Co mam robić?

Na tym etapie sprawy nie musi się Pani obawiać żadnego komornika. To zwykłe straszenie i nie ma oparcia w rzeczywistości. Komornik pojawić się może tylko wtedy jeśli firma pożyczkowa czy windykacyjna pozwie Panią do sądu i sprawę wygra prawomocnie. Do tego czasu nie może nikt żądać od Pani wydania środków pod przymusem.

A sprzedaż zadłużenia do firmy windykacyjnej? To bardzo dobra wiadomość. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że zbycie wierzytelności przez bank albo firmę pożyczkową do firmy windykacyjnej zwiększa szansę na wygraną w sądzie nawet kilkukrotnie. Dlatego jest to raczej plus, a nie minus w całej sytuacji.

Gdyby sprawa znalazła swój finał w sądzie zapraszamy do kontaktu. Postaramy się Pani pomóc.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość Ona

Też mam pożyczkę w mondeo spłacam czasem z opóźnieniem, ale płacę. Dzisiaj mija 4 dzień po terminie i wysłali mi informację, że wystawili mój dług na sprzedaż. Na swoje konto nie mam możliwości zalogowania się nie wiem dlaczego. Napisałam emaila do firmy z pytaniem ile jeszcze rat mi pozostała dostaje samą odpowiedź o kwocie bez żadnego harmonogramu.

37 minut temu, Gość Ona napisał:

Też mam pożyczkę w mondeo spłacam czasem z opóźnieniem, ale płacę. Dzisiaj mija 4 dzień po terminie i wysłali mi informację, że wystawili mój dług na sprzedaż. Na swoje konto nie mam możliwości zalogowania się nie wiem dlaczego. Napisałam emaila do firmy z pytaniem ile jeszcze rat mi pozostała dostaje samą odpowiedź o kwocie bez żadnego harmonogramu.

Ile ma Pani do spłaty powinno wynikać z umowy, zestawiając to oczywiście do faktycznie dokonanych wpłat. Zbycie wierzytelności nie jest na tą chwilę możliwe ze względu na to, że umowa nie jest wypowiedziana. Gdyby tak się stało w przyszłości to wówczas możliwe jest zbycie wierzytelności do firmy windykacyjnej. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że jest to zdarzenie na korzyść osoby zadłużonej, ponieważ zwiększa szansę powodzenia w ewentualnym procesie sądowym. Gdyby taki się pojawił w przyszłości to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy 🙂

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...