Skocz do zawartości

Nakaz zapłaty EQUES MICHAEL STROM CREDITUM


Gość Natalka89

Polecane posty

Gość Natalka89

Czy moje liczyć na pomoc w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty z pozwu EQUES MICHAEL STROM CREDITUM? nie znam tej firmy i nie chcę im nic płacić. Podobno, rzekomo kupili jakieś moje zadłużenie. Może i coś było, ale na pewno nie tyle. Dlatego muszę się odwołać. Mogę liczyć na pomoc? Nie znam się na paragrafach a widzę, że ludzie na forum chwalą sobie Państwa pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gość Natalka89 napisał:

Czy moje liczyć na pomoc w napisaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty z pozwu EQUES MICHAEL STROM CREDITUM? nie znam tej firmy i nie chcę im nic płacić. Podobno, rzekomo kupili jakieś moje zadłużenie. Może i coś było, ale na pewno nie tyle. Dlatego muszę się odwołać. Mogę liczyć na pomoc? Nie znam się na paragrafach a widzę, że ludzie na forum chwalą sobie Państwa pomoc.

Pani Natalio, oczywiście możemy Pani pomóc na każdym etapie sprawy. Prosimy jedynie pamiętać, że na złożenie skutecznego odwołania w postaci sprzeciwu od nakazu zapłaty ma Pani jako osoba pozwana zaledwie 2 tygodnie. Termin ten liczy się od dnia, w których odebrała Pani przesyłkę sądową z pozwem i nakazem zapłaty. Mamy bogate doświadczenie w sporach sądowych przeciwko bankom, firmom pożyczkowym oraz windykacyjnym. Wygraliśmy już tysiące spraw, a zaledwie niewielką część z naszych sukcesów może Pani zobaczyć w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Oczywiście zapraszamy do kontaktu. Współpracujący z nami prawnicy chętnie Pani pomogą.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy to coś co się tak dziwnie nazywa jak Fundusz Michael STROM Creditum to w ogóle jest polskie? Mnie też pozwali i mam jeszcze tydzień na odwołanie. Zbieram siły ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Aleks napisał:

Czy to coś co się tak dziwnie nazywa jak Fundusz Michael STROM Creditum to w ogóle jest polskie? Mnie też pozwali i mam jeszcze tydzień na odwołanie. Zbieram siły ?

Jeśli potrzebuje Pan pomocy w procesie sądowym z tym podmiotem to oczywiście zapraszamy do współpracy. Mamy duże doświadczenie w sporach sądowych z firmami windykacyjnymi, w tym z Funduszem Michael Strom Creditum.

Zapraszamy do kontaktu. Przypominamy jedynie, że na wniesienie skutecznego środka odwoławczego ma Pan jako osoba pozwana zaledwie 2 tygodnie. Termin liczy się od dnia, w którym doręczony został nakaz zapłaty wraz z pozwem.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...