Skocz do zawartości

Nakaz zapłaty ALTUS NSFIZ - dług z P4 Sp. z o.o.


Gość Waldemar

Polecane posty

Gość Waldemar

Czy jest szansa na skuteczną wygraną w sądzie z firmą ALTUS NSFIZ? Pozwali mnie do sądu za długi z Playa. Konkretnie mieli kupić zadłużenie z P4 Sp z o.o.

Jednak mam wątpliwości. Coś tam jest jeszcze jakaś spółka GetPro. Jakby GetBack. Proszę o pomoc. Nie chciałbym płacić jakiejś firmie windykacyjnej skoro problemy miałem z Playem.  Poza tym nie mam pewności czy im się cokolwiek należy. A nakaz zaplaty z e-sądu nie ma żadnych dokumentów. Kompletnie nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gość Waldemar napisał:

Czy jest szansa na skuteczną wygraną w sądzie z firmą ALTUS NSFIZ? Pozwali mnie do sądu za długi z Playa. Konkretnie mieli kupić zadłużenie z P4 Sp z o.o.

Jednak mam wątpliwości. Coś tam jest jeszcze jakaś spółka GetPro. Jakby GetBack. Proszę o pomoc. Nie chciałbym płacić jakiejś firmie windykacyjnej skoro problemy miałem z Playem.  Poza tym nie mam pewności czy im się cokolwiek należy. A nakaz zaplaty z e-sądu nie ma żadnych dokumentów. Kompletnie nic.

Panie Waldemarze, w naszej Kancelarii EUROLEGE zajmujemy się właśnie takimi sprawami. Od kilku lat pomagamy osobom pozwanym do sądów w całej Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. Chętnie przyjrzymy się Pana sprawie i z ogromną chęcią pomoże w napisaniu sprzeciwu i ewentualnej dalszej drodze postępowania sądowego.

Z Pana relacji wynika, że firma ALTUS zakupiła dług z firmy GetPro, który z kolei zakupił podobno takie zadłużenie od wierzyciela pierwotnego czyli firmy P4 Sp. z o.o. (PLAY).

Z naszego doświadczenia wynika, że takie sprzedawanie wierzytelności bywa kłopotliwe dla firm windykacyjnych i nie są one w stanie udowodnić przed sądem wielu istotnych dla rozstrzygnięcia sprawy kwestii. Trzeba jednak podnieść stosowne zarzuty już na etapie składania sprzeciwu od nakazu zapłaty czy tez odpowiedzi na pozew.

Jeśli potrzebuje Pan pomocy chętnie służymy radą i doświadczeniem. Współpracujący z nami prawnicy chętnie pomogą Panu na etapie całej sprawy sądowej. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...