Skocz do zawartości

Konsolidacja w Credit Agricole i brak zwrotu nadplaconego kredytu

Gość Renia

Polecane posty

Gość Renia

Brałam w 2017 roku kredyt w Credit Agricole. W 2020 roku dokonałam konsolidacji kredytów. Między innymi tego właśnie. Napisałam do Credit Agricole żeby mi oddali, ale oni nie uznali moich żądań mimo oczywistego wyroku TSUE. Co mogę teraz zrobić? Proszę o radę i ewentualną pomoc.

23 godziny temu, Gość Renia napisał:

Brałam w 2017 roku kredyt w Credit Agricole. W 2020 roku dokonałam konsolidacji kredytów. Między innymi tego właśnie. Napisałam do Credit Agricole żeby mi oddali, ale oni nie uznali moich żądań mimo oczywistego wyroku TSUE. Co mogę teraz zrobić? Proszę o radę i ewentualną pomoc.

Pani Reniu, zgodnie z przepisami bank zobowiązany jest zwrócić Pani nadpłacone koszty kredytu konsumenckiego. Nie znamy dokładnie treści Pani umowy i wszystkich istotnych okoliczności, dlatego byłoby najlepiej, gdyby nawiązała Pani z nami kontakt. Wówczas moglibyśmy ustalić czy należą się Pani środki, a jak tak to ile. Odsyłamy również do ciekawej lektury na naszym blogu, poświęconej właśnie zwrotom prowizji bankowych: https://www.darmowyprawnik.eu/zwrot-prowizji-po-wczesniejszej-splacie-kredytu-i-konsolidacji/

Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...