Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krystian

Euroloan

Polecane posty

Gość Krystian

Wypowiedziane została mi umowa kredytu .pożyczyłem 5000 zapłaciłem ok.6500.teraz odezwała się windykacja i żąda spłaty jeszcze 7500 zł. Niestety zapłaciłem jeszcze 2 razy po 300 zł czy mam szansę wygrać w sądzie?

Szanowny Panie Krystianie,

wszystko wskazuje na to, że w sądzie ma Pan wysokie szanse na wygraną. Jeśli nie w całości to w zdecydowanej części.

Na tą chwilę należy spodziewać się, że w ślad za wypowiedzeniem umowy kredytu zostanie Pan pozwany do sądu o zapłatę. Pozew o zapłatę może poprzedzić zbycie "długu" do jednej z firm windykacyjnych działających na rynku. Taka sytuacja procesowo nawet polepszałaby Pańską sytuację.

Kiedy otrzyma Pan pierwsze pismo z sądu to zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Postaramy się Panu pomóc.

Tel: 530 333 130

Mail: kontakt@eurolege.pl

Gość Krystian

Kontaktowała się firma windykacyjna po rozmowie z nimi zapłaciłem pozyczkodawcy 2 razy po 300 zł.Na moją prośbę o przesłanie cesji lub innych pism,dostałem od firmy windykacyjnej maila ,że tylko telefonicznie mogę z nimi się porozumiewać. Tylko czy jeśli po wypowiedzeniu umowy zapłaciłem. Na konto euroloan czy nie przyznaniem się do istnienia długu?

Dokonał Pan bardzo niepotrzebnej czynności bez uprzedniej konsultacji prawnej. Takie zachowanie może w przyszłym sporze sądowym przemawiać na Pańską niekorzyść. Oczywiście nie powoduje to, że sprawę Pan na pewno przegra, ale na pewno takie działanie utrąca wiele argumentów.

Co do zachowania firmy windykacyjnej, to może już mieć Pan uzasadnione podejrzenie, iż do skutecznej cesji wierzytelności mogło w ogóle nie dojść. Ma Pan przecież prawo wiedzieć kto i co konkretnie miał odkupić od poprzedniego wierzyciela.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...