Skocz do zawartości

Nakaz zapłaty z AXA Ubezpieczenia - pomocy

Polecane posty

Gość Irmina80

Zmieniłam razem z mężem samochód i zapomniałam, że musiałam wypowiedzieć umowę w AXA Ubezpieczenia. I zawarłam nowa w PZU. Okazało się, że tam w AXA samodzielnie mi ją przedłużyłi nie informując nas o tym. Chciałabym się odwołać bo przecież nie zapłacę za 2 ubezpieczenia. Pozdrawiam. 

3 minuty temu, Gość Irmina80 napisał:

Zmieniłam razem z mężem samochód i zapomniałam, że musiałam wypowiedzieć umowę w AXA Ubezpieczenia. I zawarłam nowa w PZU. Okazało się, że tam w AXA samodzielnie mi ją przedłużyłi nie informując nas o tym. Chciałabym się odwołać bo przecież nie zapłacę za 2 ubezpieczenia. Pozdrawiam. 

Pani Irmino, zgodnie z przepisami niewypowiedziana umowa OC posiadaczy pojazdów mechanicznych przedłuża się na kolejny rok samoczynnie. Tutaj nie są potrzebne działania żadnej ze stron umowy ubezpieczenia. Ani właściciela pojazdu, ani tez samego zakładu ubezpieczeń. Niemniej wypadałoby się odwołać i sprawdzić jaką dokumentacją dysponuje zakład ubezpieczeń. W szczególności, jeśli samochód został nabyty, a umowę ubezpieczenia miał zawierać poprzedni właściciel pojazdu.

Chętnie Państwu pomożemy. W naszej Kancelarii EUROLEGE stale pomagamy osobom pozwanym o zapłatę przed każdym sądem w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

• 1 month later...
15 godzin temu, Gość Grazka napisał:

Mnie też pozwala AXA mimo tego że nie podpisywalam z nimi drugiej umowy ubezpieczenia. Proszę o pomoc w napisaniu pisma do sądu.

Chętnie Pani pomożemy 🙂

Zapraszamy do kontaktu. Prosimy jedynie pamiętać, że na skuteczne działania mamy zazwyczaj nie więcej niż 2 tygodnie liczone od dnia, w którym odebrała Pani jako pozwana przesyłkę z sądu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...