Skocz do zawartości

Kancelaria Brudkowski - windykacja. Duo Finance i Halo Pożyczka. Wezwanie do zapłaty.


Gość Agnieszka

Polecane posty

Gość Agnieszka

Witam, 

potrzebuje pomocy 

otrzymałam dziś takiego e-maila 

"

Informuję, że wobec braku spłaty zadłużenia wynikającego z umowy pożyczki HaloPożyczka zawartej z Duo Finance Sp. z o.o. sprawa została skierowana do sądu i Wierzyciel uzyskał nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym (Sygnatura akt Nc-e 1283818/19).
 
Kwota zadłużenia, oprócz naliczanych codziennie odsetek ustawowych, wzrosła o zasądzone koszty procesu. W przypadku dalszego uchylania się od spłaty długu, po otrzymaniu wyroku opatrzonego klauzulą wykonalności sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania egzekucyjnego.
 
Kancelaria Brudkowski i Wspólnicy
Dział Windykacji Należności
 
Czy to oznacza że sąd wydał nakaz zapłaty?
Proszę o pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest prawdą to co zostało napisane, to tak. Sąd elektroniczny w Lublinie wydał w Pani sprawie nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym. W celu sprawdzenia tego już na tym etapie może Pani założyć konto w systemie EPU i już teraz sprawdzić czy faktycznie taka sytuacja miała miejsce.  Konto użytkownika może Pani założyć tutaj: https://www.eurolege.pl/jak-dziala-e-sad-w-lublinie/

W dniu, w którym otrzyma Pani nakaz zapłaty z e-sądu będzie miała Pani zaledwie 2 tygodnie, aby się od tego nakazu zapłaty odwołać. Skuteczne złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty spowoduje, że nakaz zapłaty zostanie uchylony, a sprawa zostanie przekazana do sądu rejonowego albo okręgowego, w którego obszarze ma Pani miejsce zamieszkania.

Zachęcamy wówczas do zgłoszenia nam swojej sprawy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w sprawach dotyczących roszczeń firm pożyczkowych i windykacyjnych, jak również banków.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać:

·        telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130,

·        wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo

·        wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej:  https://www.eurolege.pl/anuluj-dlug-2/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie nie trzeba się jeszcze tym przejmować. Wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty w EPU powoduje, że nakaz taki zostaje uchylony i nie może być mowy o żadnym komorniku. Może się on pojawić dopiero wówczas, gdyby pozwany nic nie robił w sprawie. A jeśli zadziała i ostatecznie nawet sprawę przegra, to negatywny wynik nastąpi za kilka do kilkunastu miesięcy i nie będzie stanowił dla pozwanego zaskoczenia.

Niemniej zawsze warto się bronić. Firmy pożyczkowe w zawieranych przez siebie umowach stosują mnóstwo klauzul niedozwolonych. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w tego typu sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiadomości tekstowe, mimo tego, że bywają uporczywe, nie stanowią żadnego faktycznego zagrożenia. Najważniejsze, aby pilnować korespondencji i ewentualnych pism z sądu.

Jeśli czuje się Pani zagrożona albo stłamszona ciągłymi informacjami o zadłużeniu, to przysługuje Pani możliwość złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez windykatora. Takie przestępstwo to uporczywe nękanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • EUROLEGE Kancelaria changed the title to Kancelaria Brudkowski - windykacja. Duo Finance i Halo Pożyczka. Wezwanie do zapłaty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...