Skocz do zawartości

Raiffeisen i kredyt frankowy. Jak uzyskać zapłatę za kredyt we franku od banku?


Gość GinterDE

Polecane posty

Gość GinterDE

Dzień dobry. Napiszę też do państwa. Otóż miałem kredyt we frankach szwajcarskich. Splacilem wszystko, ale teraz czytam, że mogę odzyskać trochę pieniędzy. Gdziekolwiek nie dzwoniłem słyszałem, że sprawa do załatwienia, ale koszt ponad 10 tysięcy. Czy dałoby radę jakoś taniej? Mogę się podzielić tym co wygram. Ale z góry w ciemno takiej kasy nie zapłacę. Uważam, że to zdecydowanie za dużo i za mało motywujące dla kancelarii frankowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość GinterDE napisał:

Dzień dobry. Napiszę też do państwa. Otóż miałem kredyt we frankach szwajcarskich. Splacilem wszystko, ale teraz czytam, że mogę odzyskać trochę pieniędzy. Gdziekolwiek nie dzwoniłem słyszałem, że sprawa do załatwienia, ale koszt ponad 10 tysięcy. Czy dałoby radę jakoś taniej? Mogę się podzielić tym co wygram. Ale z góry w ciemno takiej kasy nie zapłacę. Uważam, że to zdecydowanie za dużo i za mało motywujące dla kancelarii frankowej.

W naszej Kancelarii EUROLEGE pomagamy osobom, które mają albo miały problemy z kredytami frankowymi. U nas opłata wstępna to 1% wartości sprawy, jednak nie mniej niż 2.500 zł. Także warunki są niezwykle konkurencyjne. Artykuł o tym publikowany był w mediach o zasięgu ogólnopolskich, np. w tym miejscu: https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10338053/frankowiczu-nie-przeplacaj-pozew-frankowy-nie-tak-skomplikowany-i-drogi-jak-sie-wydaje.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...