Skocz do zawartości

Mecenas od spraw zadłużenia w spółdzielni. Kogo wybrać?

Gość Renata

Polecane posty

Gość Renata

Dziej dobry. Zadłużenie w spółdzielni mieszkaniowej nie daje mi spokoju. Nie wiem jak sobie z nim poradzić. Nie mam na chleb a tym bardziej na opłaty. Mam już groźbę procesu sądowego. Te opłaty są tak wysokie, że już myślałam o wzięciu chwilówki, aby mieć spokój. Myślę jednak żeby najpierw skorzystać z pomocy prawnika od długów za czynsze. Polecacie kogoś? Najlepiej żeby z województwa łódzkiego.

3 godziny temu, Gość Renata napisał:

Dziej dobry. Zadłużenie w spółdzielni mieszkaniowej nie daje mi spokoju. Nie wiem jak sobie z nim poradzić. Nie mam na chleb a tym bardziej na opłaty. Mam już groźbę procesu sądowego. Te opłaty są tak wysokie, że już myślałam o wzięciu chwilówki, aby mieć spokój. Myślę jednak żeby najpierw skorzystać z pomocy prawnika od długów za czynsze. Polecacie kogoś? Najlepiej żeby z województwa łódzkiego.

Pani Renato, dzisiaj odległości nie stanowią problemu w komunikacji i oddłużaniu. W naszej Kancelarii EUROLEGE już wiele lat temu postawiliśmy na zdalną obsługę klientów. Zapewnia to wygodę i komfort zarówno dla klientów jak i dla nas. Dzięki takiemu modelowi działania jesteśmy w stanie pomóc każdemu potrzebującemu bez względu na to gdzie mieszka. Jedyną przeszkodą może być jedynie dostęp do telefonu i sieci Internet, ale raczej on w naszym kraju nie występuje 🙂

Jeśli potrzebuje Pani pomocy prawnika od spraw zadłużeń to chętnie zajmiemy się Pani sprawą. A gdyby sprawa znalazła się - tak jak Pani napisała - na etapie postępowania sądowego to jesteśmy w stanie zapewnić Pani prawnika, który by Panią reprezentował.

W razie czego zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...