Skocz do zawartości

Windykacja komornicza z firmy Prokura

Gość Emiliano

Polecane posty

Gość Emiliano

Nie wiem jak to się stało, ale dopadła mnie firma Prokura z Wrocławia. Maja na mnie nakaz zaplaty wydany przez sąd rejonowy jeszcze z 2016 roku. Co najlepsze to ja pierwsze słyszę o czymś takim. I teraz dali mnie do komornika i zrobili windykacje przymusową. Komornik oczywiście rozkłada ręce. Oni też się zasłaniają, że mają tytuł od sądu. Da radę to jakoś ruszyć? Czytałem wcześniejsze podobne posty i chyba ja bym się kwalifikował? Proszę o wsparcie prawne w mojej sprawie.

4 godziny temu, Gość Emiliano napisał:

Nie wiem jak to się stało, ale dopadła mnie firma Prokura z Wrocławia. Maja na mnie nakaz zaplaty wydany przez sąd rejonowy jeszcze z 2016 roku. Co najlepsze to ja pierwsze słyszę o czymś takim. I teraz dali mnie do komornika i zrobili windykacje przymusową. Komornik oczywiście rozkłada ręce. Oni też się zasłaniają, że mają tytuł od sądu. Da radę to jakoś ruszyć? Czytałem wcześniejsze podobne posty i chyba ja bym się kwalifikował? Proszę o wsparcie prawne w mojej sprawie.

Z Pana wypowiedzi wynika, że istnieje szansa na zatrzymanie działań komornika i umorzenie egzekucji. Warunkiem jest jednak ustalenie pozytywne, że w sprawie jeszcze na etapie postępowania sądowego doszło do nieprawidłowości formalnych w zakresie doręczania nakazu zapłaty na nieprawidłowy adres. Jeśli tak jest, to możliwe jest wzruszenie prawomocnego już tytułu wykonawczego i nawet odzyskanie zabranych przez komornika pieniędzy. Jednak sprawę zawsze trzeba zbadać wielowątkowo i dokładnie, a do tego potrzebna jest rozmowa telefoniczna i dodatkowo niektóre dokumenty. Więcej znajdzie Pan w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/jak-wstrzymac-komornika/

Jeśli jest Pan zainteresowany pomocą z naszej strony chętnie się podejmiemy współpracy. Działamy zdalnie na terenie całego kraju i pomagamy przed każdym sądem w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...