Skocz do zawartości

Grupa Finansowa sp zoo - pozew sądowy i sądowy nakaz zapłaty


Gość Forumowiczka1

Polecane posty

Gość Forumowiczka1

Mam nakaz zaplaty z sądu wraz z pozwem od podmiotu o nazwie Grupa Finansowa sp zoo.

Jak mam się od tego odwołać? Jakie aefumenrh użyć, aby nie płacić tych wszystkich kosztów i odsetek?

Aha. Nakaz zapłaty Mam z e-sądu. Dziękuję za wszelkie porady i wsparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Forumowiczka1 napisał:

Mam nakaz zaplaty z sądu wraz z pozwem od podmiotu o nazwie Grupa Finansowa sp zoo.

Jak mam się od tego odwołać? Jakie aefumenrh użyć, aby nie płacić tych wszystkich kosztów i odsetek?

Aha. Nakaz zapłaty Mam z e-sądu. Dziękuję za wszelkie porady i wsparcie.

Jeśli nakaz zapłaty pochodzi z e-sądu, to bezwzględnie należy wnieść sprzeciw. Takie pismo wnosi się do e-sądu w terminie 2 tygodni liczą od dnia, w którym odebrała Pani nakaz zapłaty wraz z pozwem. Oczywiście należy nakaz zapłaty zaskarżyć w całości oraz z ostrożności procesowej wskazać zarzuty, bowiem późniejsze ich podniesienie w przypadku formalistycznego sądu tradycyjnego może okazać się utrudnione.

Jeśli potrzebuje Pani pomocy w tej sprawie to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Współpracujący z nami prawnicy od wielu lat pomagają osobom pozwanym przed wszystkimi sądami w Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. A część z naszych wielu wygranych spraw znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zapraszamy do kontaktu ?

 

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...