Skocz do zawartości

Grupa Finansowa sp zoo - pozew sądowy i sądowy nakaz zapłaty

Polecane posty

Gość Forumowiczka1

Mam nakaz zaplaty z sądu wraz z pozwem od podmiotu o nazwie Grupa Finansowa sp zoo.

Jak mam się od tego odwołać? Jakie aefumenrh użyć, aby nie płacić tych wszystkich kosztów i odsetek?

Aha. Nakaz zapłaty Mam z e-sądu. Dziękuję za wszelkie porady i wsparcie.

1 minutę temu, Gość Forumowiczka1 napisał:

Mam nakaz zaplaty z sądu wraz z pozwem od podmiotu o nazwie Grupa Finansowa sp zoo.

Jak mam się od tego odwołać? Jakie aefumenrh użyć, aby nie płacić tych wszystkich kosztów i odsetek?

Aha. Nakaz zapłaty Mam z e-sądu. Dziękuję za wszelkie porady i wsparcie.

Jeśli nakaz zapłaty pochodzi z e-sądu, to bezwzględnie należy wnieść sprzeciw. Takie pismo wnosi się do e-sądu w terminie 2 tygodni liczą od dnia, w którym odebrała Pani nakaz zapłaty wraz z pozwem. Oczywiście należy nakaz zapłaty zaskarżyć w całości oraz z ostrożności procesowej wskazać zarzuty, bowiem późniejsze ich podniesienie w przypadku formalistycznego sądu tradycyjnego może okazać się utrudnione.

Jeśli potrzebuje Pani pomocy w tej sprawie to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Współpracujący z nami prawnicy od wielu lat pomagają osobom pozwanym przed wszystkimi sądami w Polsce przez firmy windykacyjne, pożyczkowe oraz banki. A część z naszych wielu wygranych spraw znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...