Skocz do zawartości

Money Man i fsc

Polecane posty

Gość Zuza89

W sierpniu zeszłego roku spłaciłam dług wobec Money Man, niestety pozew do sądu dotarl. Nie wiedząc że mogłam się od tego odwoływać w styczniu tego roku okazało się że muszę zapłacić koszta sądowe w kwocie 1000zl. Dług był już przejęty przez fsc którzy nie marnując czasu wnieśli pozew do sądu. Był komornik, dług ściągneli w kwietniu po czym w maju oddali mi 350zl. O dziwo w czerwcu znów dostałam od nich smsa że mam jeszcze dopłacić 250zl!!!!??? Dług spłaciłam kilka dni temu (już nieco ponad 330zl), ale właśnie się dowiedziałam że  znów złożyli pozew do sądu. Właśnie czekam na list. Proszę o pomoc bo to jest jakiś absurd!

6 minut temu, Gość Zuza89 napisał:

W sierpniu zeszłego roku spłaciłam dług wobec Money Man, niestety pozew do sądu dotarl. Nie wiedząc że mogłam się od tego odwoływać w styczniu tego roku okazało się że muszę zapłacić koszta sądowe w kwocie 1000zl. Dług był już przejęty przez fsc którzy nie marnując czasu wnieśli pozew do sądu. Był komornik, dług ściągneli w kwietniu po czym w maju oddali mi 350zl. O dziwo w czerwcu znów dostałam od nich smsa że mam jeszcze dopłacić 250zl!!!!??? Dług spłaciłam kilka dni temu (już nieco ponad 330zl), ale właśnie się dowiedziałam że  znów złożyli pozew do sądu. Właśnie czekam na list. Proszę o pomoc bo to jest jakiś absurd!

Sprawa faktycznie wygląda podejrzanie i należałoby się jej przyjrzeć dokładniej. Kolejny pozew, jeśli już w danej sprawie istnieją tytuły wykonawcze, jest niedopuszczalny. Jeśli otrzyma Pani jakikolwiek list z sądu związany z tym zadłużeniem zapraszamy do kontaktu. Nasza Kancelaria EUROLEGE specjalizuje się w sprawach sądowych o zapłatę z powództwa banków, firm windykacyjnych i pożyczkowych. Więcej znajdzie Pani na naszej stronie: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...