Skocz do zawartości

Sprawa sądową z Profi Credit - pozew, windykacja, weksel


Gość Buli55

Polecane posty

Mam sprawę sądową z Profi z Credit. Muszę złożyć odpowiedź na pozew. Kompletnie nie wiem jak się do tego odnieść. Jest weksel i chciałbym go obalić bo kwota, którą sobie tak wpisali jest zawyżona. Zwracam się z prośbą o pomoc. Chociaż wskazówki. Podpowiedzi jak i od czego zacząć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2020 o 14:42, Gość Buli55 napisał:

Mam sprawę sądową z Profi z Credit. Muszę złożyć odpowiedź na pozew. Kompletnie nie wiem jak się do tego odnieść. Jest weksel i chciałbym go obalić bo kwota, którą sobie tak wpisali jest zawyżona. Zwracam się z prośbą o pomoc. Chociaż wskazówki. Podpowiedzi jak i od czego zacząć.

Oczywiście możemy Panu pomóc. Akurat z Profi Credit wygraliśmy bardzo dużo spraw. Jest to przeciwnik nam świetnie znany i znamy metody procesowe jakimi się posługuje ? Zapraszamy do kontaktu.

Musi Pan jedynie pamiętać, że na skuteczne działania osoba pozwana ma zazwyczaj 2 tygodnie. Tyle tradycyjnie wynosi termin do złożenia odpowiedzi na pozew. Przekroczenie tego terminu może skutkować przegraną nawet w potencjalnie wygranej sprawie. Wszystko zależy od czasu, więc zalecamy szybkość reakcji. Mieliśmy do czynienia z Profi Credit wiele razy. Jest to przeciwnik dobrze nam znany, dochodzący swoich roszczeń w oparciu o weksel. Więcej na temat procesu z Profi Credit poruszaliśmy w naszym poradniku dostępnym w tym miejscu: https://www.eurolege.pl/wygrac-profi-credit-poradnik-dluznika-wekslowego/

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • EUROLEGE Kancelaria changed the title to Sprawa sądową z Profi Credit - pozew, windykacja, weksel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...