Skocz do zawartości

Pożyczka w MoneyPlanet

Polecane posty

Chce wziąć pożyczkę. Tak do 3000 zł. Nie wiem na co się zdecydować. Moja sąsiadka wzięła w MoneyPlanet i mówi, że narazie splaca i jest ok. Podobno lepiej niż w poprzedniej w jakim credit PROFIT. Co myślicie?

14 minut temu, Gość Iryska napisał:

Chce wziąć pożyczkę. Tak do 3000 zł. Nie wiem na co się zdecydować. Moja sąsiadka wzięła w MoneyPlanet i mówi, że narazie splaca i jest ok. Podobno lepiej niż w poprzedniej w jakim credit PROFIT. Co myślicie?

Przede wszystkim trzeba sobie zadać pytanie czy pożyczanie w firmie pożyczkowej jest w ogóle dobrym rozwiązaniem 🙂 Jeśli nie musi Pani zaciągać zobowiązania to nie należy tego robić pochopnie. A jeśli już jest taka potrzeba to na pewno lepiej skorzystać z form bankowego kredytu albo pożyczki. Trzeba przede wszystkim sprawdzić pożyczkę przed jej zawarciem pod kątem wielu kwestii, ale w szczególności tego jak ustalone są pozaodsetkowe koszty kredytu. Ciekawy artykuł na ten temat znajdzie Pani na naszym blogu w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/co-to-jest-rrso-czym-sa-pozaodsetkowe-koszty-kredytu-poradnik-pozyczkobiorcy/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...