Skocz do zawartości

Czy windykacja może wyrzucić z mieszkania za długi?

Gość Grażka

Polecane posty

Mam ważne pytanie. Myślę, że dotyczy wielu ludzi w Polsce. Czy windykator może wyrzucić mnie z mieszkania za długi? W sensie zlicytować mieszkanie za długi i kazać się wynieść. Mam takiego jednego windykatora terenowego, który ciągle mnie straszy że skończę pod mostem z całą rodziną.

4 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Mam ważne pytanie. Myślę, że dotyczy wielu ludzi w Polsce. Czy windykator może wyrzucić mnie z mieszkania za długi? W sensie zlicytować mieszkanie za długi i kazać się wynieść. Mam takiego jednego windykatora terenowego, który ciągle mnie straszy że skończę pod mostem z całą rodziną.

zanim dojdzie do licytacji mieszkania, to musi odbyć się sprawa w sądzie, wyrok musi się uprawomocnić, i tak dalej, w związku z tym windykator wprowadza Ciebie w błąd,

Dnia 19.09.2020 o 12:18, Gość Grażka napisał:

Pani Grażyno, nie musi się Pani obawiać gróźb windykatora. Zgodnie z przepisami prawa możliwość egzekucji komorniczej dopuszczalna jest tylko wówczas jeśli zostanie Pani pozwana do sądu, a firma windykacyjna uzyska prawomocne orzeczenie sądowe. Jeśli jednak będzie się Pani broniła w sądzie to wówczas istnieje szansa na pełne oddłużenie.

Nasza Kancelaria EUROLEGE od wielu lat pomaga osobom pozwanym do sądów w całej Polsce o zapłatę. W przypadku złożenia pozwu przez firmę windykacyjną do sądu zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy także Pani osobie w procesie oddłużania sądowego ?

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Utwórz nowe...