Skocz do zawartości

Czy windykacja może wyrzucić z mieszkania za długi?

Polecane posty

Gość Grażka

Mam ważne pytanie. Myślę, że dotyczy wielu ludzi w Polsce. Czy windykator może wyrzucić mnie z mieszkania za długi? W sensie zlicytować mieszkanie za długi i kazać się wynieść. Mam takiego jednego windykatora terenowego, który ciągle mnie straszy że skończę pod mostem z całą rodziną.

4 godziny temu, Gość Grażka napisał:

Mam ważne pytanie. Myślę, że dotyczy wielu ludzi w Polsce. Czy windykator może wyrzucić mnie z mieszkania za długi? W sensie zlicytować mieszkanie za długi i kazać się wynieść. Mam takiego jednego windykatora terenowego, który ciągle mnie straszy że skończę pod mostem z całą rodziną.

zanim dojdzie do licytacji mieszkania, to musi odbyć się sprawa w sądzie, wyrok musi się uprawomocnić, i tak dalej, w związku z tym windykator wprowadza Ciebie w błąd,

Dnia 19.09.2020 o 12:18, Gość Grażka napisał:

Pani Grażyno, nie musi się Pani obawiać gróźb windykatora. Zgodnie z przepisami prawa możliwość egzekucji komorniczej dopuszczalna jest tylko wówczas jeśli zostanie Pani pozwana do sądu, a firma windykacyjna uzyska prawomocne orzeczenie sądowe. Jeśli jednak będzie się Pani broniła w sądzie to wówczas istnieje szansa na pełne oddłużenie.

Nasza Kancelaria EUROLEGE od wielu lat pomaga osobom pozwanym do sądów w całej Polsce o zapłatę. W przypadku złożenia pozwu przez firmę windykacyjną do sądu zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy także Pani osobie w procesie oddłużania sądowego 🙂

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...