Skocz do zawartości

Jak pozbyć się komornika z konta bankowego?


Gość Zbyszko z Bogdańca

Polecane posty

Gość Zbyszko z Bogdańca

Witam państwa. Dopadł mnie, a dokładniej moje konto w banku komornik sądowy. Nie za bardzo wiem o co chodzi. Być może jakieś stare długi bo wierzyciele jest firma Ultimo. I teraz zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić? Nie mam pojęcia jak to wszystko zorganizować żeby zszedł mi z konta. Pisałem i dzwoniłem, ale jak grochem o ścianę. Często swego czasu wyjeżdżalem za granicę i być może coś przeoczyłem?

Jak mogę starać się o zablokowanie komornika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Zbyszko z Bogdańca napisał:

Witam państwa. Dopadł mnie, a dokładniej moje konto w banku komornik sądowy. Nie za bardzo wiem o co chodzi. Być może jakieś stare długi bo wierzyciele jest firma Ultimo. I teraz zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić? Nie mam pojęcia jak to wszystko zorganizować żeby zszedł mi z konta. Pisałem i dzwoniłem, ale jak grochem o ścianę. Często swego czasu wyjeżdżalem za granicę i być może coś przeoczyłem?

Jak mogę starać się o zablokowanie komornika?

zacznijmy od tego na jakim tytule wykonawczym komornik działa, jaki sąd wydał tytuł wykonawczy oraz jaka jest sygn akt. Jeżeli listy z sądu były wysyłane na nieaktualny adres dla pozwanego jest możliwość wrócenia do sprawy i pozbycia się komornika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2020 o 12:39, Gość Zbyszko z Bogdańca napisał:

Witam państwa. Dopadł mnie, a dokładniej moje konto w banku komornik sądowy. Nie za bardzo wiem o co chodzi. Być może jakieś stare długi bo wierzyciele jest firma Ultimo. I teraz zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić? Nie mam pojęcia jak to wszystko zorganizować żeby zszedł mi z konta. Pisałem i dzwoniłem, ale jak grochem o ścianę. Często swego czasu wyjeżdżalem za granicę i być może coś przeoczyłem?

Jak mogę starać się o zablokowanie komornika?

Należałoby w pierwszej kolejności ustalić czy egzekucja prowadzona jest przez komornika na podstawie prawidłowo wystawionego tytułu wykonawczego na rzecz Ultimo. Gdyby okazało się, że tytuł wykonawczy jest wadliwy - a tak się niestety zdarza - to wówczas istnieje realna szansa na uchylenie tytułu wykonawczego, umorzenie egzekucji komorniczej oraz odzyskanie zabranych pieniędzy. Więcej na ten temat znajdzie Pan w naszym poradniku: https://www.darmowyprawnik.eu/jak-wstrzymac-komornika/

W celu dokonania analizy Pana sprawy koniecznym będzie osobisty wywiad i rozmowa oraz przeanalizowanie dostępnej w sprawie dokumentacji źródłowej, głównie komorniczej. Zapraszamy do kontaktu. Od wielu lat pomagamy osobom, które mają podobne problemy jak Pan.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...