Skocz do zawartości

Chwilowki po terminie


Gość Ewelina

Polecane posty

Witam.

Zaciagnelam kilka chwilowek.Do póki moglam dorywczo pracowac zawsze bylo wszystko splacane na czas jednak w momencie pogorszenia stanu zdrowia nie moge pracowac.Wychowuje sama dziecko które wymaga opieki,jest dzieckiem z autyzmem,wymaga terapii i kontroli specjaliatow.

Firmy dzwonia do mnie po kilka razy dziennie z roznych numerow tel badz wysylaja sms lub e-mail.Strasza sądem i zlym zapisem w bik.Strasza sprawa i wiezieniem.

Co mam robic?Prosze o raty po 100zl jednak nie chca o tym slyszec.Psychicznie juz nie daje rady.Nie stac mnie na splate tych chwilowek.Na miesiac mam 1400 zl to ledwo na zycie starcza

Blagam pomozcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Pani Ewelino,

z doświadczenia wiemy, że firmy pożyczkowe nie pójdą Pani na rękę i będą żądały spłaty rat w ich pełnej wysokości. Absolutnie proszę się nie bać więzienia, to kłamstwo i manupulacja. Próbują Panią zastraszyć i w ten sposób przymusić do zapłaty długu.

Najpewniej wkrótce umowy pożyczek zostaną wypowiedziane i firmy pożyczkowe same pozwą Panią do sądu, albo sprzedadzą długi do firm windykacyjnych. A te najpierw spróbują windykować dług pozasądowo, a jak im się to nie uda, to pozwą Panią do sądu.

Paradoksalnie pozew sądowy jest dla Pani korzystny. Na drodze sądowej można doprowadzić do oddalenia powództwa i całkowitego oddłużenia. Wtedy nie będzie Pani musiała spłacać nawet złotówki.

Prowadziliśmy tysiące spraw z powództwa firm pożyczkowych, ponad 80% z nich wygraliśmy i uzyskaliśmy całe oddłużenie.

Chętnie Pani pomożemy jeżeli zostanie Pani pozwana. Nasza kancelaria nie jest bezpłatna, pobieramy opłaty, ale nie są to duże kwoty, raczej symboliczne 100 - 300 zł. Niemniej jednak już na wstępnie może Pani poprosić o prolongatę płatności albo rozłożenie tej opłaty na raty. ?

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel. 530 333 130) lub mailem na adres: kontakt@eurolege.pl

Naszą stronę internetową znajdzie Pani tutaj: https://www.darmowyprawnik.eu

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Nieznajomy

Witam serdecznie mam takie pytanie 

Pewna firma pozyczkowa wyslala mi smsa o tresci wyslania pisma do zakladu pracy o potracenie danej kwoty z wynagrodzenia 

Czy jest to mozliwe i zgodne z prawem? 

Z tego co mi wiadomo to komornik moze tylko sciagac dlug z konta 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna firma windykacyjna, bank czy firma pożyczkowa nie jest uprawniona do takich czynności.

Wyjątek to jedynie sytuacja, że dobrowolnie Pan podpisze zgodę na dokonywania potrąceń. Jeśli Pan tego nie zrobi wierzyciel nie ma żadnych praw względem Pańskiego wynagrodzenia. A ewentualna próba powiadomienia o Pańskim zadłużeniu pracodawcy może być potraktowana jako naruszenie dóbr osobistych, a nawet w pewnych okolicznościach jako przestępstwo.

Tylko komornik działający na podstawie tytułu wykonawczego uprawniony jest do dokonywania zajęcia wynagrodzenia.

Zatem jeśli otrzyma Pan jakiekolwiek pismo z sądu w tej sprawie zachęcamy do kontaktu.

Tel: 530 333 130

Mail: kontakt@eurolege.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Ewelina

Witam

Dzis o 21 byl u mnie w domu windykator.Syn bardzo sie wystraszyl.Windykator chcial od reki dostac pieniadze ktorych ja nie mam.Powiedzial wprost ze jak do konca miesiaca nie splace pewnej kwoty to w marcu bede zmyszona oddac cala kwote na raz.Boje sie windykatora.Boje sie odbierac telefon ktory dzwoni kilkanaście razy dziennie.

Nie wiem co mam robic.Nie mam pieniedzy.Nie mam tez w tym momencie pracy choc jej szukam.Zawsze przeszkoda jest fakt że sama wychowuje dziecko.

Co mam robi  bo nie wiem.Jak z tym wszystkim sobie poradzic.Firmy u ktorych mam chwilowki wciaz pisza sms e-mail i zastraszaja.

Pomóżcie bo mi odechciewa sie juz żyć 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Ewelino, windykator to pracownik prywatnej firmy. Niewiele może, jeśli chodzi o przymusowe żądanie pieniędzy. Jeśli jest Pani zainteresowana tematyką odsyłamy do ciekawej lektury na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/co-moze-windykator-terenowy/

Może Pani również zwrócić się do nas po pomoc. Tel: 530 333 130

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ewelina

Witam.

W dniu wczorajszym dostalam przedsadowne wezwanie do zaplaty na e-mail. Czy takie pismo cos znaczy?

Z góry serdecznie dziekuje za informacje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zadluzylismy siez mezem w parabankach i chwilowkach na 150 tys. Zalegamy z platnosciami i nie jestesmy w stanie wogole ich splacac. Mamy na utrzymaniu troje dzieci i boimy sie co dalej bedzie. Groza nam windykacja i naliczaja odsetki. Co mozemy zrobic w takiej sytuacji? Bardzo prosimy o pomoc mamy naprawde bardzo ciezka sytuacje nawet nie mamy za co zyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kalino, na tą chwilę chwilówki czy firmy windykacyjne nie mogą nic Państwu zrobić. Jedyne co mogą, to prosić (czasami niegrzecznie) o zapłatę. Poza tym nie mają żadnych środków, które umożliwiłyby im przymusową egzekucję długu.

Aby taka przymusowa egzekucja długu mogła nastąpić konieczne jest złożenie przez firmę pożyczkową albo windykacyjną (jeśli kupiła zadłużenie) pozwu do sądu. Ten zapewne wyda w sprawie nakaz zapłaty, od którego warto się odwołać w ciągu maksymalnie 2 tygodni od dnia odbioru. Z chęcią Pani pomożemy.

Wystarczy, że zgłosi nam Pani swoją sprawę przez telefon dzwoniąc na numer 530 333 130 albo mailowo na kontakt@eurolege.pl

Co ważne, nie podejmuje Pani żadnych działań, które mogłyby doprowadzić do uznania zadłużenia, bowiem sprawy te trafią zapewne do sądu.

Czy takie sprawy można wygrać? Oczywiście, że tak! ? Odsyłamy do strony poświęconej części prowadzonych przez nas spraw: https://www.darmowyprawnik.eu/wygrane-sprawy/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...