Skocz do zawartości

Kredyt hipoteczny w dolarze USD - czy tak samo jak franki?

Gość Dario

Polecane posty

Mam z żoną kredyt w dolarach. Czy tak samo mogę ubiegać się o unieważnienie umowy jakby miał kredyt we franku szwajcarskim? Czytam trochę, ale nie ma jasnych odpowiedzi. Proszę o radę i ewentualną pomoc.

Dnia 10.10.2020 o 09:56, Gość Dario napisał:

Mam z żoną kredyt w dolarach. Czy tak samo mogę ubiegać się o unieważnienie umowy jakby miał kredyt we franku szwajcarskim? Czytam trochę, ale nie ma jasnych odpowiedzi. Proszę o radę i ewentualną pomoc.

Jeśli kredyt był indeksowany albo denominowany w dolarze (USD) to jak najbardziej sytuacja będzie taka sama z frankiem szwajcarskim (CHF). Ważne jest jednak dokonania analizy prawnej w danej sprawie, ponieważ wszczynanie procesu nie zawsze jest korzystne. Wiele zależy od tego ile kredytu zostało spłaconego oraz przy jakim kursie kredyt w dolarze był przez Pana brany i w jaki sposób ustalono w umowie kredytowej kwestię ustalania kursu waluty. Zapraszamy do kontaktu. W naszej Kancelarii EUROLEGE prowadzimy sprawy kredytów walutowych.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...