Skocz do zawartości

Kredyt we franku szwajcarskich CHF w Fortis Bank

Gość DragonX

Polecane posty

Gość DragonX

Witam. Mam kredyt hipoteczny we franku szwajcarskim CHF. Kredyt zawarty w 2008 roku w Fortis Bank. Zorientowałem się niedawno, że pozew i usługa są bardzo drogie. Dlatego chciałem się zapytać czy jest jakaś oferta żeby normalnie poprowadzić sprawę za rozsądne pieniądze? Zostało mi do spłaty 250.000 zł. Wszędzie otrzymuje oferty rzędu 12.000 zł i więcej. Jak dla mnie za wysokie ceny.

5 godzin temu, Gość DragonX napisał:

Witam. Mam kredyt hipoteczny we franku szwajcarskim CHF. Kredyt zawarty w 2008 roku w Fortis Bank. Zorientowałem się niedawno, że pozew i usługa są bardzo drogie. Dlatego chciałem się zapytać czy jest jakaś oferta żeby normalnie poprowadzić sprawę za rozsądne pieniądze? Zostało mi do spłaty 250.000 zł. Wszędzie otrzymuje oferty rzędu 12.000 zł i więcej. Jak dla mnie za wysokie ceny.

W naszej Kancelarii EUROLEGE od dłuższego czasu zajmujemy się kredytami zaciąganymi w walutach obcych, w tym we franku szwajcarskim (CHF). Prowadzimy sprawy przeciwko wielu polskim bankom, w tym również FORTIS BANK. Mamy relatywnie niskie kwoty wynagrodzeń za prowadzenie tego rodzaju sprawy, tym bardziej, że jak wynika z Pana opisu większość kredytu została już raczej spłacona.

Jeśli chciałby Pan dokonać analizy swojej sprawy zapraszamy do kontaktu. Analiza oczywiście za darmo.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...