Skocz do zawartości

Portal-dluznika.pl - ktoś korzystał?

Gość Rafał

Polecane posty

Gość Rafał

Dzień dobry. Mam problem prawny i duże zadłużenie. Do tego na domiar wszystkiego przyszedł mi nakaz zaplaty z sądu. I teraz zastanawiam się nad skorzystaniem z portalu-dłużnika i eurolege. Innych opcji nie rozważam bo szkoda mi kasy. I teraz pytanie. Kto korzystał i jak można ich porównać?

Mówiąc krótko czy lepiej wybrać portal-dluznika czy kancelarię eurolege? Jakieś doświadczenia?

19 godzin temu, Gość Rafał napisał:

Dzień dobry. Mam problem prawny i duże zadłużenie. Do tego na domiar wszystkiego przyszedł mi nakaz zaplaty z sądu. I teraz zastanawiam się nad skorzystaniem z portalu-dłużnika i eurolege. Innych opcji nie rozważam bo szkoda mi kasy. I teraz pytanie. Kto korzystał i jak można ich porównać?

Mówiąc krótko czy lepiej wybrać portal-dluznika czy kancelarię eurolege? Jakieś doświadczenia?

Panie Rafale, my możemy jedynie wypowiadać się o standardzie naszych usług, a nie innych podmiotów. Poniżej wskazujemy miejsca, gdzie może Pan uzyskać opinie o naszej Kancelarii EUROLEGE:

1) https://www.darmowyprawnik.eu/o-nas/

2) 

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...