Skocz do zawartości

Jak komornik zajmuje dom?


Gość Sabina68

Polecane posty

Witam Państwa. Mam ogromny problem z długami. Od długiego czasu komornicy ściągają ode mnie pieniądze. Teraz jednak zajęli mi dom i chcą go zlicytować. Jestem przerażona. Jak z tego wyjść? Ile taki proces licytacji może potrwać i co mam robić? Jestem zagubiona. Prawnicy u mnie w małej miejscowości na Podkarpaciu rozkładają ręce. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Sabina68 napisał:

Witam Państwa. Mam ogromny problem z długami. Od długiego czasu komornicy ściągają ode mnie pieniądze. Teraz jednak zajęli mi dom i chcą go zlicytować. Jestem przerażona. Jak z tego wyjść? Ile taki proces licytacji może potrwać i co mam robić? Jestem zagubiona. Prawnicy u mnie w małej miejscowości na Podkarpaciu rozkładają ręce. Proszę o pomoc.

Pani Sabino, egzekucja z nieruchomości jest procedurą złożoną i zazwyczaj długotrwałą. Wiele zależy nie tylko od samego komornika i wierzyciela, ale też od sądu nadzorującego postępowanie egzekucyjne i samego dłużnika, który może doprowadzać do znacznej przewlekłości egzekucji. Więcej na temat egzekucji z nieruchomości znajdzie Pani na naszym blogu w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/egzekucja-z-nieruchomosci-jakie-sa-etapy-i-jak-przebiega/

Jak może Pani wyjść z takiej sytuacji? To przede wszystkim zależy na jakim konkretnie znajduje się postępowanie egzekucyjne i co dotychczas robiła Pani jako dłużnik egzekwowany. Odpowiedź na zadane pytanie możliwa będzie dopiero po analizie Pani sytuacji i wglądu w dokumentację dotyczącą sprawy.

Zaznaczamy w tym miejscu, że prowadziliśmy wiele spraw na etapie postępowania egzekucyjnego, w których udawało nam się uchylać tytuły wykonawcze, umarzać egzekucje i nawet odzyskiwać zabierane w toku egzekucji środki. Czy tak również da się zrobić w Pani sprawie? Tak jak wspomnieliśmy wyżej wiele zależy od okoliczności, a szczególnie tego jak przebiegał proces sądowy jeszcze przed tym jak pojawił się komornik.

Zapraszamy do kontaktu. Współpracujący z nami prawnicy chętnie przyjrzą się Pani sprawie i ewentualnie wdrożą działania pomocowe.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...