Skocz do zawartości

Jak komornik zajmuje dom?

Gość Sabina68

Polecane posty

Gość Sabina68

Witam Państwa. Mam ogromny problem z długami. Od długiego czasu komornicy ściągają ode mnie pieniądze. Teraz jednak zajęli mi dom i chcą go zlicytować. Jestem przerażona. Jak z tego wyjść? Ile taki proces licytacji może potrwać i co mam robić? Jestem zagubiona. Prawnicy u mnie w małej miejscowości na Podkarpaciu rozkładają ręce. Proszę o pomoc.

7 godzin temu, Gość Sabina68 napisał:

Witam Państwa. Mam ogromny problem z długami. Od długiego czasu komornicy ściągają ode mnie pieniądze. Teraz jednak zajęli mi dom i chcą go zlicytować. Jestem przerażona. Jak z tego wyjść? Ile taki proces licytacji może potrwać i co mam robić? Jestem zagubiona. Prawnicy u mnie w małej miejscowości na Podkarpaciu rozkładają ręce. Proszę o pomoc.

Pani Sabino, egzekucja z nieruchomości jest procedurą złożoną i zazwyczaj długotrwałą. Wiele zależy nie tylko od samego komornika i wierzyciela, ale też od sądu nadzorującego postępowanie egzekucyjne i samego dłużnika, który może doprowadzać do znacznej przewlekłości egzekucji. Więcej na temat egzekucji z nieruchomości znajdzie Pani na naszym blogu w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/egzekucja-z-nieruchomosci-jakie-sa-etapy-i-jak-przebiega/

Jak może Pani wyjść z takiej sytuacji? To przede wszystkim zależy na jakim konkretnie znajduje się postępowanie egzekucyjne i co dotychczas robiła Pani jako dłużnik egzekwowany. Odpowiedź na zadane pytanie możliwa będzie dopiero po analizie Pani sytuacji i wglądu w dokumentację dotyczącą sprawy.

Zaznaczamy w tym miejscu, że prowadziliśmy wiele spraw na etapie postępowania egzekucyjnego, w których udawało nam się uchylać tytuły wykonawcze, umarzać egzekucje i nawet odzyskiwać zabierane w toku egzekucji środki. Czy tak również da się zrobić w Pani sprawie? Tak jak wspomnieliśmy wyżej wiele zależy od okoliczności, a szczególnie tego jak przebiegał proces sądowy jeszcze przed tym jak pojawił się komornik.

Zapraszamy do kontaktu. Współpracujący z nami prawnicy chętnie przyjrzą się Pani sprawie i ewentualnie wdrożą działania pomocowe.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...