Skocz do zawartości

Przedawnienie pożyczki w chwilówce Profi Credit

Gość Krystyna

Polecane posty

Gość Krystyna

Witam Państwa. Mam pytanie, które dotyczy przedawnienia długu w chwilówce Profi Credit. Podpisałam weksel i zadają ode mnie ponad 100% tego co wzięłam. Praktycznie większość z tego co wzięłam co splacilam. I nie chcę im płacić za niewiadomo co. Pożyczka wzięta w 2017 roku. Jak to przedawnić? Jest w ogóle szansa? Dajcie jakieś rady i wskazówki.

4 godziny temu, Gość Krystyna napisał:

Witam Państwa. Mam pytanie, które dotyczy przedawnienia długu w chwilówce Profi Credit. Podpisałam weksel i zadają ode mnie ponad 100% tego co wzięłam. Praktycznie większość z tego co wzięłam co splacilam. I nie chcę im płacić za niewiadomo co. Pożyczka wzięta w 2017 roku. Jak to przedawnić? Jest w ogóle szansa? Dajcie jakieś rady i wskazówki.

Pani Krystyno, jeżeli nie upłynął jeszcze termin zapłaty ostatniej raty (zgodnie z zawartą umową pożyczki) ani umowa pożyczki nie została wypowiedziana to w sprawie nie może być w ogóle mowy o przedawnieniu. Wynika to z faktu, że przedawnienie liczy się od dnia wymagalności roszczenia, czego w niniejszej sprawie jeszcze nie ma. Ubocznie tylko nadmienimy, że przedawnienie pożyczki wynosi 3 lata. Termin ten liczy się od dnia wymagalności. Więcej napisaliśmy na ten temat na naszym blogu w tym miejscu: https://www.darmowyprawnik.eu/przedawnienie-kredytu-2020-2021-kiedy-przedawnia-sie-kredyt-bankowy/

Jeśli jednak w przyszłości sprawa z Profi Credit trafi do sądu to oczywiście zapraszamy do kontaktu. Mamy bardzo dużo udokumentowanych wygranych spraw sądowych przeciwko firmie pożyczkowej Profi Credit.

Zgłoszenia swojej sprawy można dokonywać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 530 333 130, wysyłając maila na: kontakt@eurolege.pl albo wysyłając zgłoszenie przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.darmowyprawnik.eu/anuluj-dlug/

Wstępna analiza sprawy jest zawsze bezpłatna.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...